Harrie Wiering 'vorstelijk' derde

LUMMEN - Harrie Wiering werd zondagochtend 'vorstelijk' derde bij het springconcours in het Belgische Lummen. Met Hemmelhorst Queen Lady had 0,27 seconde meer tijd nodig dat winnaar Frederic Bouvard op het parcours over 1,30 meter direct op tijd. In de eerste rubriek over 1,40 meter eindigde Wiering als zestiende. Door een springfout in het basisparcours haalde hij de barrage niet.

Harrie Wiering was vrijdag met de negenjarige schimmelhengst Unique nog dichter bij de zege in een van de drie groepen tijdens de wedstrijden over 1,40 meter met barrage. Wiering hoefde alleen landgenoot Michael Greeve met Uncle Berry voorrang te verlenen. Met vosmerrie Tres Chique werd hij negende in een andere groep en met Vivid (foto) veroverde de ruiter van Stal De Hemmelhorst uit Borne een foutloze zesde positie in het 1,25 meter-springen met barrage.

Een treedje lager, in het 1,35 meter-springen direct op tijd, moest Rossella de Simone het vrijdag doen met een achtste plaats op Lagon de l'Abbaye en een veertiende met Rubynea. Ze was wel beide keren foutloos. Ook Hendrik Jan Schuttert liet - met Undiamo - alle balken liggen en noteerde een achttiende plek.

Rossella de Simone liet er zaterdag een vierde plaats op volgen in het 1,40 meter-springen tegen de klok met Lagon de l'Abbaye. In het 1,30 meter-parcours was ze met Camile qua tijd de negende van 26 foutlozen.

Harrie Wiering was de minst snelle van de negentien ruiters, die in het parcours over 1,25 meter de lei schoon hielden.

Meer Springen

DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)
MANNHEIM – Twee foutloze ritten van uitblinker Willem Greve met zijn negenjarige voshengst Party in de Hus (v. Kannan) konden niet voorkomen dat... (06-05-2026)
ERMELO – Meike Zwartjens en Thijmen Vos speelden afgelopen weekend hoofdrollen tijdens het CSI2* in Ermelo. Vooral de amazone uit Raalte was op dreef... (04-05-2026)
BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)