Remco Been sterk in Roosendaal

ROOSENDAAL - Remco Been presteerde ook zaterdag prima tijdens het indoorconcours in manege Den Goubergh in Roosendaal. Met de negenjarige schimmelruin La Matinee (v. Frühlingshaft) eindigde de Wierdenaar met een tijd van 32,97 seconde als tweede in de rubriek over 1,30 meter met barrage. Van de foutloze combinaties was alleen Tim Franssen met Amigo iets sneller (32,73) . Daartoe behoorde ook Jeanette Corbeek met Silk-ka's Rose, die in 34,47 seconde keurig achtste werd.

Been haalde ook de barrage van het springen over 1,35 meter. Daarin wierp hij echter met Volvo's Union drie balken af. De Braziliaan Thiago Ribas da Costa won met Don Camillo van Paemel. In de klasse over 1,40 meter direct op tijd noteerde Remco Been met Volvo's Winnaar na een foutloze rit de achtste tijd.

Remco Been eindigde zondag tijdens het concours in Roosendaal nog een keer als zevende met Volvo's winnaar in de rubriek over 1,35 meter op tijd. Doron Kuipers won met Manouk. Jeanette Corbeek bleef eveneens foutloos met Warina en werd twintigste.
In de afsluitende Grote Prijs van Roosendaal finsihte Anne-Liaza Makkinga met Boeve's Daforet als elfde met een springfout in het basisparcours. Slechts vier ruiters haalden de barrage, van wie Timothy Hendrix met Vita R uiteindelijk de sterkste was.

Been mocht vrijdag al de derde prijs afhalen na de rubriek over twee fasen (1,35 meter) . Met Volvo's Winnaar reed hij in het tweede deel van het parcours naar een tijd van 19,81 seconde. Daarmee was de Wierdenaar een kleine seconde langzamer dan winnares Anne van Vulpen met Nynke (18,84). Jeanette Corbeek maakte met Warina een springfout in de tweede fase en eindigde als 24ste. Remco Been haalde in Roosendaal ook de barrage van het springen over 1,40 meter. Hij tikte met Volvo's Union echter twee balken uit de lepels en werd zeventiende. Dominique Greeve won met Broere Palermo.

Foto Remco Been van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)