Kringtitels Vaanholt en Morsink

DENEKAMP - Maikel Vaanholt (foto) in de klasse Z en Gerben Morsink in de klasse ZZ zijn in Denekamp indoorkampioen van de Kring Twente geworden. Vaanholt was in de barrage van de klasse Z met Viloma veel sneller dan de twee concurrenten die net als hij foutloos bleven. Steven Veldhuis met Valanta (41,87 sdeconde) en Pieternel Kerbert met Zomodo P (45,77) hadden geen enkel verweer tegen de tijd van Vaanholt (33,16). In de ZZ hoefde Morsink met Carthino alleen af te rekenen met Pauline Rutten met Unique. Zij was geen partij voor hem.

In de Z-barrage grepen Lieke Ophof met Welldone (36,14) en Lindy Stuivenberg met Zulada (37,04) net naast een plek bij de topdrie door een springfout. Nicole Kienhuis en The Queen noteerden wel de snelste tijd (32,79), maar lieten onderweg twee balken vallen.

Chantal Derksen greep op W. Sarouche de eerste plaats in de klasse M in 32,85 seconde. Jonne Bossink kon daar met Wham als enige andere foutloze niets tegen inbrengen (42,94). Frank Wagelaar was met Alexis de rapste vierfouter en werd derde. Hij bleef Marjet Drost met Elmo en Stefan Oude Weernink met Zazou minder dan een tel voor.

Linda Klaassen werd gehuldigd als kampioen van de klasse L. Met Whisper was ze de aanvoerster van een legertje fouitloze barragekandidaten. Sanne Wiefferink met University en Lindy Stuivenberg met Zo Cool grepen de tweede en derde positie. Ze bleven Demi Dijks voor, die met William vierde en met Küchenboy vijfde werd.

In de klasse B ten slotte was er van krachtsverschil aan de top nauwelijks sprake. Laurens Heerdink werd met Silverstone op stijl het hoogste gewaardeerd (97,5 punt), Ellen Oude Weernink met Acorli (97,0) en Gijs Brunink met Firefly (96) deden niet veel voor hem onder.

Meer Springen

»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)