Schröder klopt Schuttert in Olst

OLST - Gerco Schröder bleef tijdens het indoorconcours van de Steffenruiters uit Raalte de klasse Z op zijn naam. Met Eurocommerce Zagreb (foto) legde de Tubbergenaar in manege Tiebot in Olst de barrage af in 38,58 seconde en daarmee klopte hij Hendrik Jan Schuttert met Zalsa (39,23) vrij ruim. Hans van der Kolk volgde als nummer drie met Freddy van het Scheefkasteel (39,42). 

Anne-Liza Makkinga eindigde met Tolan R als derde in de klasse ZZ na een springfout in het basistraject. In de barrage klopte Marco Brinkman met Gmb Amadeus (42,92) zijn enige concurrent Carlos de Mollimedo met Clintissima (43,37).

Steven Veldhuis zette de klasse M naar zijn hand met Cartoon. De Haaksbergenaar was ruim een seconde sneller dan Liseth Vetker met Courweis. Jan Gohn werd derde met Esy Boy van de Doornhaag.

Judith Vetker legde twee keer beslag op de tweede plaats in de rubrieken voor de klasse L. Zaterdag moest de met Bariloche Sanne de Boer met Zenith voorrang verlenen. Angela van Lies pakte met Wilderoos de derde plek. Met Comtessa werd Judith ook zondag tweede, nu achter Ilse Disselhof met Madam en voor Jan Diepman met Belle.

In de klasse B gingen de meeste stijlpunten (56)naar Sharon Beusink met Cytinka. Lilian Lehe met Champignion (54) en Marissa Kamphuis (52) nestelden zich op de plekken twee en drie in groep 1. Lilian Lehe was met Herdd N wel de sterkste in groep 2 (53), waarin Dianne Tijmes met Apache (52) en Paula Doorneveld met Air Nike Z (50) tweede en derde werden.

Foto Gerco Schröder met Eurocommerce Zagreb van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)