Vlijmscherpe barrage van Willem Greve

WIERDEN - Met een vlijmscherpe barragerit op Abitibi besliste Willem Greve (foto) vrijdag tijdens het concours hippique van De Eschruiters de klasse Z met overmacht in zijn voordeel. Zijn tijd van 39,37 seconde was voor de concurrentie veel te hoog gegrepen. Bas van der Aa volgde met Quintinus op een kleine vier seconden als nummer twee, Fred van Straaten gaf met Zabelle-S al meer dan vijf tellen toe en Ben Schröder met Saffier bijna zes. 

Hendrik Jan Schuttert kon met Zjonniecara HS niet op tegen Anne Bakker op Voltage B in de beslissende omloop van de klasse ZZ. Bakker was al na 39,59 seconde door de finish, terwijl Schuttert pas na 46,87 het elektronisch oog van de tijdwaarneming passeerde. James Robert Billington ontkwam met Toronto DL niet aan een springfout in de barrage. Daarin haalde Pia-Luise Aufrecht met haar beide troeven MCB Ulke en MCB Chanel de eindstreep niet.

De overbezette klasse L leverde dubbele prijswinnaars op. Jan Goohl was met MS Maserati de snelste van allemaal en mocht evenals Hendrik Jan Schuttert met Zidane een hoofdprijs afhalen. Maud Roosendaal met Popas en Daphne van der Schaar met Atureusa Vds werden tweede, Rob Scherphof met Annebel en Marco Brinkman met Gmb Belle Rosa derde.

UITSLAG

Meer Springen

DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)