Sleiderink deelt winst over six bars

MARIENHEEM - Sjaak Sleiderink deelde zaterdag met zijn lichtbruine ruin W Zarah (v. Rubert R x Germus R) de zege in de rubriek over six bars tijdens het CSI Salland. Net als de Italiaanse Rebacca Lippi met Bruni maakte de Denekamper pas in de vierde barrage een springfout. Anne-Liza Makkinga haalde de derde extra omloop met Count Down en eindigde als derde. Dominique Roelofsen was met Wladimir S een ronde eerder klaar en pakte de vierde prijs.

Hendrik Jan Schuttert legde met Zjonniecara beslag op de zesde stek, Stéphanie Brugman met Toniki en de in Sibculo residerende Zweedse Sophia Kroon behoorden tot de zes deelnemers die de zevende positie deelden.

Robert Vos miste op 0,42 seconde de overwinning in de rubriek voor jonge paarden (1,30/1,35 meter). Met Bo Jay kreeg hij alleen klop van Emile Tacken op Farao. Liza Tiebot stuurde At Last naar de vijfde plaats, Soumaiya Qarbal werd zesde met Bruggeman's Buena Vista en Sjaak Sleiderink negende met BMC Breitling LS.

Tom Brinkman was 1,15 seconde te langzaam in de barrage van de finale voor de Small Tour om het overwinningslint te mogen afhalen. Met de achtjarige vosruin Siena (v. Kojak x Little Rock) vond hij zijn meerdere in de Libanees Emile Karim Fares met Tatjana.

Bjorn Egberink werd vierde in de finale van de Medium Tour (1,35 meter). De ruiter uit Holten was met de zevenjarige schimmelruin Avion (v. Cornet Obolensky x Pilot) in de barrage een kleine vijf seconden langzamer dan Julia Kayser, de Oostenrijkse partner van Marc Houtzager, met Sterrehof's Ushi.  

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)