Everts en Stuivenberg superieur

SAASVELD - Lisa Everts in de klasse Z en Lindy Stuivenberg (ZZ) waren woensdag het rapst tijdens Indoor Saasveld. Everts won op superieure wijze met Archem B in de barrage van Yo-Ann Kuipers met H.o.k.'s Red Bull, die ten opzichte van de Enschede 1,24 seconde tekort kwam. Kuipers klopte op haar beurt Vasco Campana met Wildrick's Girl, Judith Vetker met Benidorm en Sjaak Sleiderink met Avalon.

Lindy Stuivenberg, onlangs al oppermachtig in de strijd om de Twente Cup in Lonneker, heerste ook in Saasveld weer als een vorstin. Ze noteerde de twee snelste tijden van de dag in de klasse ZZ. Dat leverde haar met Zihowin de eerste plaats op. Met Zulanda eindigde ze 'slechts' als derde omdat ze in de extra rondgang onderweg een fout maakte. Daardoor kon Michael Greeve met Esprit van den Bisschop ondanks een tijdfoutje in de barrage beslag leggen op de tweede plek.

In een wedstrijd waarin het bij de toppers om een gevecht om tienden van seconden ging, klopte Sanne Wiefferink in de klasse M met University Lindy Stuivenberg met Calimero en Gerbert te Koppele met Cala d' Or.

Esther Laarman zegevierde dinsdag met Whisperie in de klasse L. Ze had een zeer ruime voorsprong op Judith Vetker met Diwalda en Roy Christenhusz met Zaraja.

In de klasse B, die op maandag in twee groepen reed, was Maud Wiefferink met Agano goed voor de meeste stijlpunten (81). Bertine Laarmnan met Enjoy (80) en Liseth Vetker met Dimanche (79) volgden in haar spoor. In de eerste groep had Cathelijn Sprakel aan 77,5 punt voldoende om met Dreamon de winst te grijpen. Noortje Backhuijs met Django (76,5) en Sabine Teggeler met Coberlinus (75,5) werden tweede en derde.

Foto Lindy Stuivenberg met Zihowin van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)