Superieure zeges Ellen Zwijnenberg

MARIENHEEM - Ellen Zwijnenberg boekte zaterdag tijdens de Sallandse Ruiterdagen twee superieure zeges. Met Etcetera won de amazone uit Raalte in de klasse L zowel het progressief springen als de rubriek over twee fasen. In het progressief kon Lianne Mars haar met Dinamy het best volgen en eindigde Lotte Haakmeester met Denzel als derde. Matty de Boer met Ursula en Lianne Mars met Dinamy bleven het dichtst in de buurt van Ellen Zwijnenberg op het parcours over twee fasen.

Valerie Vaanholt reed ver voor haar concurrenten uit in de tweede groep van het L-progressief. Met ruim 5,5 seconde achterstand pakte Jan Diepman met Frieminka-time de tweede plek voor Liza Tiebot met Elfie HL.
Kim Bekhuis was de snelste foutloze in de andere L-groep van het progressief springen. Ze nam duidelijk afstand van Gwendolyn Krabbe met Forlando en Renate Beuving met Forlan-H.

Jan Diepman snelde met Verity voor de rest van het veld uit in de klasse M over twee fasen. Janine van den Berg reed met Bantu Lohbo Tk naar de tweede prijs en verwees Mark Schipper met Casandra naar de derde positie. Laura Brinkman was veruit de rapste in het M-progressief. Met Beloma klopte ze ook Jarno Hesselink met Don Juan en Sylvia van der Horst met Zizzle.

Laura Platzer toonde zich met met Fajah de sterkste in het progressief springen in de klasse B. Leon Diepman met Falcao en Vincent Ensink op Reimer met Folise bezetten de volgende plaatsen. Op stijl gingen de meeste punten naar Milou Jansman met Finn (81), die Lammie Teunissen met Eranka (80,5) net voor bleef. Esther Laarman completeerde met Santender de top drie (78,5).

Zie ook www.ruiterdagen.nl

Meer Springen

»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)