BIJ CONCOURS VAN DE PEELBERGEN IN HET LIMBURGSE KRONENBERG

Zoe Osterhoff en Remco Been vooraan

Zoe Osterhoff met It's a Miracle.

KRONENBERG- Zoe Osterhoff en Remco Been reden afgelopen weekend goed van voren mee tijdens het concours van De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg.

De Duitse amazone, die haar uitvalsbasis onlangs heeft verhuisd van de BWG Stables in Tubbergen naar De Hemmelhorst in Borne, eindigde zondag als derde in de finale van de Small Tour over 1,40/1,45 meter met haar tienjarige schimmelmerrie It’s a Miracle (v. Dakar). Met de merrie finishte ze vrijdag als tweede over 1,40 meter met twee fasen. Remco Been belandde daarin met de zevenjarige vosmerrie Lucy T (v. Comme il Faut) op de vierde plaats en Annelies Vorsselmans met de negenjarige vosmerrie Jolita op de tiende.

Zoe Osterhoff werd donderdag met It’s a Miracle al vijfde in de eerste groep op een parcours over 1,35 meter met twee fasen. In de andere groep noteerde Remco Been een achtste plek met Lucy T en een tiende met zijn zestienjarige tophengst Holland van de Bisschop (v. Heartrbreaker).

Remco Been zegevierde zaterdag met de zevenjarige donkerbruine ruin Cookie T (v. Comme il Faut) in de youngster  tour voor in 2015 en 2016 geboren paarden. Later die dag bezette de Wierdenaar met Lucy T nog de zesde stek in een speciale finale over twee ronden op tijd. 

Annelies Vorsselmans sloot de Grote Prijs van het CSI2* als achtste af met haar achtjarige bruine merrie C-Kalottie W Z (v. Comme il Faut 5) en reed donderdag naar de negende plaats in de wedstrijd over 1,30 meter met twee fasen voor het CSI1*. Donderdag werd ze negende in de proef over 1,30 meter met twee fasen met de negenjarige donkerbruine ruin Indigo van de Zuuthoeve (v. Thunder van de Zuuthoeve).

Robert Vos nam donderdag de zesde prijs in ontvangst na zijn rit met de achtjarige bruine ruin Cadillac Z (v. Carrera VDL) in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* De Azelhof in het Belgische Lier. 

Meer Springen

RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)
KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)
WIERDEN – Wesley ter Harmsel trok donderdag de zege naar zich toe in de toprubriek over 1,40 meter met twee fasen tijdens het meiconcours van De... (08-05-2026)
DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)