SANDER GEERINK EN ROM VERMUNT BETROKKEN BIJ OPMERKELIJKE TRANSACTIE

Zlatan nieuwe eigenaar Grande Dinie

GELSELAAR/GEESTEREN – De Zweedse topvoetballer Zlatan Ibrahimovic is de nieuwe eigenaar van de zesjarige bruine merrie Grande Dinie (v. Eldorado van den Zeshoek). Op zijn Facebook-pagina vermeldt de sterspeler van Manchester United zelf de transactie van de merrie, die gereden zal worden door de Italiaanse amazone Michol del Signore: ‘Dier herkent dier. Mijn nieuwe uitdaging’.

De dinsdag 36 jaar geworden Zlatan Ibrahimovic kocht de merrie via de Italiaanse amazone aan van Sander Geerink, die een maand geleden in Kronenberg tijdens het CSI** De Peelbergen de finale voor jonge paarden met haar won. “Toevallig had ik Grande Dinie zondag meegenomen naar Lichtenvoorde naar de finale voor jonge paarden. Dat Italiaanse meisje heeft haar even gereden en maandag was Grande Dinie verkocht. Ze vertelde nog wel dat een bekende voetballer haar sponsor was. Maar ik zit niet zo in de voetbalwereld en toen ze de naam van Zlatan noemde, had ik eerlijk gezegd nog geen idee wie dat was. Tot iemand tegen me zei: “Weet je wel wie dat is?” Zelf heb ik niet zoveel met voetbal, ik vind er eigenlijk niks aan. Het enige dat we doen is elke maandagavond zelf voetballen met een koppeltje ruiters.”

Ruiter Rom Vermunt kocht Grande Dinie als vierjarige en leidde de merrie op. Het laatste half jaar, voordat Sander Geerink haar meenam naar De Peelbergen, zat Steven Veldhuis op haar rug. Vermunt: “Het was ook voor mij een complete verrassing toen ik zag dat Grande Dinie aan Zlatan was verkocht, tot gisteren ging ik er vanuit dat iemand uit Italië haar had overgenomen. Maar het is wel super grappig natuurlijk en hartstikke leuk. Ik hoop dat Grande Dinie het goed gaat doen. Ze was mijn voorlaatste springpaard. Ik heb er nog een, die wil ik ook verkopen en dan ga ik me vooral op de handel in dressuurpaarden richten. Misschien zoekt Zlatan er ook daarvan nog eentje. Zou wel leuk zijn…”

Zie ook de Facebook-pagina van Zlatan Ibrahimovic: https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic

Meer Springen

»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)