OOK JESSE BERKERS EN DAAN VELDHUIS DERDE BIJ HIPPIADE PONYRUITERS

Zilver en brons voor Liz Meenhuis

ERMELO – Liz Meenhuis keerde zaterdag na de Hippiade in Ermelo met zilver en brons terug in Rossum.

De amazone van de Rossruiters eindigde met Orlando (foto) knap als tweede in categorie DE van de klasse ZZ na een springfout in de eerste ronde en een foutloze tweede manche. Mart IJland stuurde Ratina naar de vierde positie  met twee keer een balk, Lars Maathuis viel als nummer elf met Jolly net buiten de top tien.

Met Vida Loca was Liz Meenhuis via twee nulrondes goed voor de derde plek in de hoogste afdeling van de klasse M. Roos Wevers uit Markelo finishte met Top Dominique als tiende. Met haar andere paard Troublemaker sloot ze de klasse Z (DE) als achtste af met vier en nul strafpunten.

Ook Jesse Berkers met Dynamite H (klasse L-DE) en Daan Veldhuis met Mandy (L-C) veroverden met twee foutloze omlopen brons tijdens het nationaal kampioenschap voor ponyruiters. In de laatste titelstrijd klasseerde Reinoud van der Veen Meerstadt zich met Cartier’s Altos als negende (0 en 4).

Faye-Louise Vos uit Wierden haalde met Apache het podium net niet. Met Apache werd ze vierde in categorie C van de klasse M. Hailey Slagman eindigde met Accidental Surprise als tiende in categorie AB van de klasse L.

Foto Liz Meenhuis met Orlando © www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)