Zegetocht van Steven Veldhuis

HAAKSBERGEN - Steven Veldhuis (foto) is tijdens het concours hippique van de Isidorusruiters bezig aan een ware zegetocht. De Haaksbergernaar boekte woensdag al een dubbele zege in de klasse ZZ. Met Zingano (v. Heartbreaker) was hij de snelste en met Adessa H2 (v. Padunus) eindigde de Haaksbergenaar als tweede. Donderdag liet hij er met Alimolga een eerste en met Bailando een derde plaats op volgen in de klasse L.

Stefan Adamowicz mocht met Zindor Ba de derde prijs afhalen na de klasse ZZ. Gijs Mosman werd vierde met Wiggy, Hanno Ellermann vijfde met Valdimore. De vanuit Winterswijk actieve Belg Kevin Gielen won met Quintus de klasse Z. Hij verwees Sander Geerink met Robinson en Roelof Bril naar de tweede en derde positie. 

Omdat Gielen ook rapper was dan Veldhuis mocht hij na afloop de extra prijs, een fraai hoofdstel, mee naar huis nemen. Dat ging ook in de klasse M aan Steven Veldhuis, die daarin Hot Shot zadelde, voorbij. Demi Dijks was hem namelijk te vlug af met Ameno (v. Larino). Jarno Hesselink meldde zich met Zamalia als nummer drie voor de prijsuitreiking.

Steven Veldhuis kreeg het begeerde hoofdstel donderdag alsnog als winnaar van de klasse L. Met Alimolga was hij de snelste van allemaal, al was zijn voorsprong op Henk Veldhuis maar zeshonderdste seconde. Steven maakte het Veldhuisfestival in de L compleet door met Bailando ook derde te worden. Ook met zijn derde paard Adinka behoorde hij tot de zeventien deelnemers in de barrage en klasseerde hij zich als zestiende.

Pia Brinkman was met Cosmic Girl te sterk voor de concurrentie in de klasse B. Met 54 stijlpunten kwam niemand echt in haar buurt. Janneke Koppelman werd tweede met Zo Mooi (51), Milinda Ekkel derde met Baymorka (48,5).

UITSLAG

Meer Springen

ROTTERDAM – Willem Greve lag lang op koers om net als in 2023 de Grote Prijs van Rotterdam te winnen. Hij finishte uiteindelijk als derde met zijn... (21-06-2026)
ROTTERDAM – Annelies Vorsselmans eindigde zaterdag verdienstelijk als tweede in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens het CHIO Rotterdam. (20-06-2026)
ROTTERDAM – Na de winst vorig jaar was er vrijdagavond een vijfde plaats voor de springruiters van TeamNL in de Longines League of Nations van... (19-06-2026)
VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)