TIJDENS INDOORCONCOURS IN SENTOWER PARK OPGLABBEEK

Zeges Rikkert en Been in België

OPGLABBEEK – Kirsten Rikkert en Remco Been boekten de afgelopen dagen beiden een mooie overwinning tijdens het indoor concours hippique in het Belgische Opglabbeek.

In het Sentower Park won Kirsten Rikkert met good-old Sorrento (op archieffoto) zaterdag de proef over twee fasen (1,30 meter). Met de onverslijtbare negentienjarige bruine ruin (v. Kingston x Faram) bleef ze vijfhonderdste seconde voor op de Belg Jens Vandenberk op Sultan du Brisey. Remco Been was donderdag met de zevenjarige bruine merrie Gouverneur (v. Eldorado van den Zeshoek) niet te kloppen in de rubriek over twee fasen voor zevenjarige paarden.

Frank Schuttert sloot vrijdag de rubriek over 1,45 meter met barrage met zijn tienjarige vosmerrie La Fille Rouge (v. Couleur Robin) af op de vijfde positie.  Winnaar werd Daan van Geel met de opnieuw overtuigend springende bruine ruin Djam (v. Canturano). Een dag later reed Schuttert met de negenjarige bruine ruin KT Chief Inspector naar de zevende plek op een parcours met hindernissen tot en met 1,40 meter met barrage.

Remco Been was donderdag al tweede geworden bij het twee fasenspringen over 1,30 meter. Met de twaalfjarige zwarte merrie For Flash (v. First Pleasure kon hij het alleen niet bolwerken tegen Jens Vandenberk met Sultan du Brisey. Dezelfde dag werd de Wierdenaar met de vosmerrie Mine that Bird, direct achter Frank Schuttert met KT Chief Inspector, negende in een rubriek over 1,40 meter op tijd.

Met Mine that Bird eindigde Been vrijdag als tiende over twee fasen (1,40 meter) en met Gouverneur boekte hij zondag eenzelfde klassering in de slotproef voor zevenjarige paarden. Henri Stegeman sloot op de laatste dag de wedstrijd voor vijf- en zesjarige paarden met de donkere ruin Ilvis ook al als tiende af.

Foto Kirsten Rikkert met Sorento © www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)