World Wide en Avion naar Willem Greve

BORNE/MARKELO - Willem Greve is de nieuwe ruiter van World Wide en Avion, die eerder onder het zadel bij Harrie Wiering succesvol optraden tijdens internationale concoursen. Na het recente vertrek van Wiering, die als stalruiter in dienst trad bij oud-bondscoach Johan Heins, werden de geroutineerde paarden van Hemmelhorst Sporthorses in Borne tijdelijk in conditie gehouden door Rob Schipper. Die houdt wel de jonge paarden van de stal, waaronder de zesjarige Oldenburger merrie Constance (v. Continio x Corland), onder zijn hoede.

Vooral World Wide was onder Wiering goed voor enkele puike prestaties. Zo won de tienjarige donkerbruine KWPN-merrie (v. Corland x Animo) in 2012 de Grote Prijs van Sibculo en vervolgens die in Roosendaal en het Belgische Zandhoven. Tijdens Indoor Wierden werd de combinatie tweede in de hoofdrubriek.

Wiering reed de laatste tijd van zijn verblijf in Borne ook Avion. De achtjarige Westfaler schimmelruin werd eerder uitgebracht door zijn oud-collega Bjorn Egberink, voor deze als stalruiter overstapte naar Peter Geerink.

Willem Geve is in zijn nopjes met de nieuwelingen uit Borne. "Harrie heeft er erg goed werk mee verricht. Dat zal ik niet zomaar kunnen evenaren. Ik hoop tussen nu en twee maanden een mooie klik met ze te krijgen en in de toekomst een goede combinatie met ze te kunnen vormen. Voor mijn sportstal zijn het mooie aanvullingen naast Sonate, Carambole en Aminka."

Meer Springen

»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)