WESLEY TER HARMSEL EN STEF VELDHUIS NAAR WINST IN HELLENDOORN

Winter Classics: twee Twentse zeges

Wesley ter Harmsel op Le Grande met naast zich Jan Schuttert. Foto © Annemijn Gaalman.

HELLENDOORN – Twee van de vier rubrieken op de eerste dag van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics 2024 werden zaterdag in Hellendoorn een prooi voor Twente ruiters. Wesley ter Harmsel won over 1,35 meter met barrage, Stef Veldhuis over 1,30 meter met twee fasen.

Wesley ter Harmsel zegevierde met Le Grande, voor Conan Wright met Minerva M en MKE Bekhuis met Kathleen. Wright werd met Litmanen ook nog vierde, Conor Drain eindigde als vijfde met Millstreet vd Kruishorst. 

Stef Veldhuis bleef met bugs Bunny Z Eric ten Cate op Luna RAG voor. Jordy Wilken, een week eerder nog in actie bij Military Boekelo-Enschede, sprong met Nimway naar een nette derde plek. Sander Naber met Nuages van de Klevallei en Rianne Nalis met Mr. Cornet de Regor maakten de top vijf vol.

Pim Mulder eiste met It’s Possible SRK de hoofdrol op in de toprubriek over 1,45 met barrage. In zijn spoor volgden Lars Kuster met Heaven of Romance, Martine Kempkes met Norhaya Z, Alex Gill met Kelton VDL en Frank Schuttert met Katoulon.

Noelle Klokman tekende in het zadel van Lellebel voor de zege over 1,40 meter met twee fasen. Angelique Hoorn werd tweede met Maximus Quantum Leep en Jurre van Bommel derde met Edmond. Maxi de Weert met Pilar en Jorinde Dolfijn met Justique bezetten de vierde en vijfde positie.

Komende zaterdag volgt in Wierden de tweede aflevering in de reeks van vier wedstrijden. Na Luttenberg (op 9 november) is de afsluiting van de serie op 16 november in Mariënheem.

Zie ook www.winterclassics.nl
 

Meer Springen

BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)