Winst Steven Veldhuis en Wietvot

VRIEZENVEEN - Steven Veldhuis pakte de winst in de finale van de klasse Z met zijn dekhengst Wietvot van dekstation De Watermolen tijdens het hemelvaartconcours van de Vjenneruiters. Nog herstellend van een blessure door een klap van een van zijn paarden, bleef Veldhuis de altijd rappe Judith Vetker met Courweis nipt voor in 39.38 seconde. Björn Egberink sloot als derde aan met Hemmelhorst Zana in 42,13 seconde.

Steven had een goede dag tijdens de finales in Vriezenveen. In de klasse L en M werd hij tweede met Chinati Z en Zorro. In de klasse L ging de overwinning naar Anne-Liza Makkinga met Andro. Voor Anne-Liza de derde overwinning in de klasse L op rij. Ze was dus met recht de beste in de klasse L. Dat ze in vorm is bewees ze even later nog maar eens door ook de finale M op haar naam te schrijven, nu met haar paard Winning Mood.Op een haar na won Anne-Liza Makkinga met Boeve's Montreux ook de finale klasse ZZ. In deze rubriek moest zij echter met een verschil van een halve seconde Pim Mulder met Bayardo (38.12) voor laten gaan. Niels Nanning met Vitos was foutloos, maar deed het aanzienlijk rustiger aan en kwam in 49.70 seconde over de finish.

UITSLAGEN

Meer Springen

»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)