Willem Greve beleeft puike zaterdag

VALENCIA – Willem Greve kan terugkijken op een prima zaterdag tijdens het CSI MET Oliva in Valencia. De Markeloër schreef twee rubrieken op zijn naam. Greve won met de achtjarige schimmelmerrie Elke Maria M (v. Cornet Obolensky x Carthago) de topproef  van de dag over 1,45 meter met barrage en zegevierde met de even oude bruine merrie Elien (v. Carambole x Mermus R) eveneens in de wedstrijd over 1,40 meter met barrage.

In de rubriek over 1,45 meter eindigde Hendrik Jan Schuttert als vierde met zijn achtjarige bruine ruin Evander HS (v. Unaniem x Lux) en legde Gerco Schröder met de negenjarige bruine merrie Glock’s Debalia (v Numero Uno x Lupicor) beslag op de tiende plaats

Kirsten Rikkert tweede en derde
Kirsten Rikkert pakte met haar achttienjarige bruine ruin Sorrento (v. Kingston x Faram) de derde prijs in de klasse over 1,35 meter tegen de klok. Ze werd op de voet gevolgd door Marielle van Geel-Schröder en haar achtjarige bruine ruin Enjoy (v. Ukato x Sam R). Daan van Geel werd zevende met de bruine ruin Djam (v Canturano x Carthago).

Bij het progressief springen  over 1,30 was er zelfs een tweede plek voor Kirsten Rikkert, die dit keer de twaalfjarige bruine ruin Colandro (v. Colander x Grossadmiral) had gezadeld. Remco Been bezette de derde positie met zijn bruine ruin C-Valentijn (v. Namelus R x Equador).

Bart Haselbekke sloot de wedstrijd over 1,35 meter op tijd af met een achtste notering. Dat deed hij met de achtjarige bruine ruin Endeavour (v. Cantos x Indorado).

Gerco Schröder tweede
Gerco Schröder was vrijdag goed voor de tweede stek in de wedstrijd over twee fasen met hindernissen tot en met 1,45 meter. De Tubbergenaar hoefde met de tien jaar oude bruine ruin Glock’s Lausejunge (v. Ludwig AS x Cornet Obolensky) alleen Joseph Clayton met Con Man JX voor te laten gaan. 

Met de tienjarige vosruin Chaperon boekte Kirsten Rikkert een derde plaats in de proef over 1,35 meter op tijd van het CSI 1.

Gerco Schröder eindigde donderdag met Glock’s Lausejunge als zevende op een jachtparcours over 1,45 meter Willem Greve werd zevende over 1,40 bij he twee fasenspringen met Elke Maria M en Mareille van Geel met de vosmerrie Gerdinieke (v. Bacardi VDL) tiende in een soortgelijke wedstrijd over 1,30 meter voor zesjarige paarden. Bart Haselbekke tenslotte werd met Endeavour zevende in de klasse 1,30 meter op tijd.

Meer Springen

VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)