FRANK BUITENHUIS IN KLASSE Z NAAR EERSTE, TWEEDE EN DERDE PLAATS

Vincent Geerink twee in GP Bathmen

Archieffoto Vincent Geerink met Fifty Fifty

BATHMEN – Vincent Geerink bleef zaterdag niet ver van de zege tijdens de Grote Prijs van Jumping Bathmen over 1,40 meter. Met Fifty Fifty eindigde de ruiter uit Gelselaar, op een na de snelste van zes foutloze deelnemers, als tweede achter winnares Anneke Niels op Freya. Broer Sander Geerink werd vierde met Global, Jasmin Seppälä vijfde met Florijn W.

De klasse Z werd een prooi voor Frank Buitenhuis met Guardian. De Holtenaar verwees Nienke van Roekel met Joris naar de tweede plek. Steven Veldhuis met Elixer Blue, Jasmin Seppälä met Jetski EB en Wendy Scholten met Jocelyn Brown WS completeerden de top vijf.

Buitenhuis reed met Galashnikov en Khayron ZR vrijdag al naar een tweede en een derde stek in de klasse Z achter Angela Frederiksen met Britney. Jordy Wilken pakte met Robje de vijfde prijs mee.

Mandy Asbroek
Mandy Asbroek zegevierde met Haserania in de klasse M. Joanne Wes werd tweede met Kaiserin, Edwin Klokman derde met Kardinaal De Spa. Nina ter Harmsel eindigde donderdag met Modushi als eerste in de klasse L. Ze was precies twee seconden sneller dan nummer twee Nienke van Roekel met Kanjer van de Blauwendraad. Marijn Buitenhuis nam met Gipsy Boy de derde plaats voor haar rekening.

Jojanneke Munsterhuis scoorde de meeste stijlpunten in de klasse B. Met Incredible M kreeg ze donderdag 85 punten. Met Enzo Ferrari werd ze ook nog derde (82) achter Eva Oude Wolcherink met Sensation Gold SDH (83). Die combinatie was zaterdag met 78 punten wel goed voor de winst.

Meer Springen

GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)