KNAPPE ZEGE OVER 1,40 METER MET TWEE FASEN TIJDENS JUMPING DE ACHTERHOEK

Vincent Geerink pakt het volle pond

Foto Vincent Geerink met Fifty-Fifty © Marjon Hoen

VRAGENDER – Vincent Geerink pakte donderdag het volle pond met zijn twaalfjarige vosruin Fifty-Fifty (VDL Zirocco Blue) in de rubriek over 1,40 meter op met twee fasen tijdens Jumping De Achterhoek. De ruiter uit Gelselaar was 0,85 seconde sneller dan nummer twee Pim Mulder met Ibylle.

Gerben Morsink werd zesde met de achtjarige vosmerrie Colina Z (v. Ingmar) en verwees Remco Been met de vijftienjarige bruine hengst Holland van de Bisschop (v. Heartbreaker) en Lucas Porter met de twaalfjarige bruine merrie Hope Street (v. Casall) naar de zevende en achtste plaats.

In de rubriek over 1,45 meter op tijd nestelde Vincent Geerink zich met de elfjarige vosruin Gelster (v. Carthino Z) op de zesde plek. Eric ten Cate werd zevende met de negenjarige schimmelruin Incredible (v. Clinton) en Conor Drain tiende met de achtjarige bruine ruin Covehill Archie (v. Diamant de Semilly).

Lars Schröder sloot met de elfjarige bruine ruin Champion-U (v. Casall) de wedstrijd over 1,30 meter met twee fasen als vierde af. Remco Been stuurde de achtjarige bruine ruin Jasper (v. Cidane) naar de zesde positie. Regina Leeuwen met de tienjarige bruine ruin Crocus la Sillardiere en Liz Meenhuis met de achtjarige bruine ruin J. Kilermo deelden de zevende plek.

Ashley Spiele-te Wierik mocht zich met de twaalfjarige bruine ruin One and Only Spartacus als tweede opstellen voor de prijsuitreiking na de rubriek over 1,0 meter met twee fasen. Alleen Pietrix de Vries bleef haar met Numero’s Diamond voor. Madée Schuttenbeld klasseerde zich als achtste met de veertien jaar oude bruine ruin Piccolo R.

Annelies Vorsselmans
In het Duitse Riesenbeck onderstreepte Annelies Vorsselmans haar puike vorm door met de achtjarige vosmerrie Jolita (v. Arezzo VDL) als tweede te eindigen op een parcours over 1,45 meter direct op tijd. Philipp Weishaupt was met Just be Gentle slechts 0,11 seconde sneller. Bas van der Aa nestelde zich op de derde stek met de negenjarige bruine ruin Shanroe Barney.

Meer Springen

MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)
GEESTEREN (G) – De veertienjarige bruine hengst Highway TN (v. Eldorado van de Zeshoek) is voor de rest van dit jaar verhuurd aan de Amerikaanse... (10-01-2026)
GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)