Valentijnspringen voor Judith Vetker

WIERDEN - Judith Vetker was donderdag de sterkste in de klasse ZZ tijdens het Valentijnspringen in haar woonplaats Wierden. Met Copacabana bleef ze nummer twee Folkert Kelderman met Darina twaalfhonderdste seconde voor. De zussen Josta en Isabelle van Straaten legden beslag op de plaatsen drie en vier. Josta stuurde Romantika S op 0,22 seconde van Vetker naar de derde plaats, Isabelle werd vierde met Belleza, maar had een aanzienlijk grotere achterstand. Marleen Schutte eindigde als vijfde met Sunetra.

Beau Vos bleek met Hilfiger niet te kloppen in de klasse Z. Op ruim een halve seconde was Folkert Kelderman ook in deze categorie goed voor de tweede positie. Zachary Libes bezette met Discovery van de Elsakker de derde stek, voor Jesper Romp met Deister en Don Willemsen met Charley.

Eric ten Cate was met Extra de snelste van een groot contingent M-ruiters, dat de prijzen in twee groepen verdeelde. Ook Steven Veldhuis mocht, met Dolce Gabana Morka, een eerste prijs afhalen. Net als Remco Been met VDL Holland van de Bisschop werd de Haaksbergenaar  met Diregina ook nog tweede. De derde plaatsen waren voor Katrin Pill met Carlotta en Tabitha Verburg met Ben.

Renate Beuving heerste donderdag in de klasse L door met Desteny eerste en met Dutchfee tweede te worden. Op bijna vijf seconden kwam Judith Vetker met Espoir op liefst 4,75 seconde het dichtst in haar buurt.

Joyce Haselbekke met Waterloo en Myrthe Schuttevaar met Brazil O verdeelden vrijdag de prijzen in de klasse L met twee groepen prijswinnaars. Roderik Euverman met Feelgood en Ilse Eeertink met Elle Nouvelle werden tweede. De derde plekken werden ingenomen door Patrick Amsink met Fassino en Rachel Scheurwater met Ebalia.

Nick Ekkelkamp was in Wierden superieur in de klasse B. Met Adventure scoorde ze 83 stijlpunten. Dat waren er aanzienlijk meer dan Nadieh Plegt met Fleur (76,5) en Marloes Bont met Caravaggio (76).

Foto Judith Vetker met Copacabana van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)
»
MARTOFTE – Mart IJland boekte donderdag een mooie zege tijdens het concours in het Deense Martofte. Met de tienjarige bruine ruin Phenix van de... (25-05-2025)
»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)