POPULAIRE WEDSTRIJD VOOR PONYRUITERS IN HALLOWEEN-SFEER IN LUTTENBERG

Tripiade is prooi voor Susan Borghuis

Susan Borghuis met Iceford Sugar Babe

LUTTENBERG – Susan Borghuis uit Weerselo heeft tijdens de herfstindoor in Luttenberg de Tripiade op haar naam geschreven. Met haar pony Iceford Sugar Babe was de twaalfjarige amazone van De Rossruiters de snelste foutloze deelnemer in het altijd spectaculaire hoofdnummer van het driedaagse concours.
 

De Tripiade is synoniem voor de Grote Prijs van Luttenberg en heeft een bijzonder karakter. Van elke categorie verdienden de beste combinaties een plekje in de ‘finale’. Daarin moesten ze eerst per fiets een lange zijde van de hal overbruggen, waarna ze rennend naar hun schuin aan de overkant gereed staande pony moesten rennen. Pas wanneer ze hun voeten in de beugels hadden, mochten ze van start voor het laatste traject, het beslissende jachtparcours.

De Tripiade in Luttenberg, in zijn jaren als ponyruiter al twee keer gewonnen door Frank Schuttert, trok ook dit keer deelnemers uit het hele land. Het geheel speelde zich af in Halloween-sfeer met rook, originele hindernissen en heksen. De Tripiade werd beheerst door ruitertjes uit de klasse L. Achter Susan Borghuis uit categorie D, brugklasser Havo/VWO op De Thij in Oldenzaal, eindigde Fleur Droste van Sint Joris met Pretty Woman (B) als tweede en bezette Renzo Zoer uit Koekange met First Lady (A) de derde plaats.   

Meer Springen

FORTWORTH – Willem Greve gaat donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fortworth (Texas) als tweede van start in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
Lars Schröder is een van de deelnemers, die het concours van Het Twentse Ros uit Albergen als een heuse thuiswedstrijd mag beschouwen. Al is het nog... (08-04-2026)
Mart IJland presteerde ook afgelopen week weer goed tijdens de Toscana Tour in Arezzo. In de Italiaanse plaats reed de ruiter uit Hengelo onder meer... (08-04-2026)
Voorzitter Jos Brinkman kijkt verwachtingsvol uit naar een nieuwe editie van het jaarlijkse concours van PSV Het Twentse Ros Albergen. Van woensdag... (07-04-2026)
RIJSSEN – Eric ten Cate lachte vrijdag het laatste tijdens de drie dagen durende eerste editie van TCN Jumping in Rijssen van dit jaar. (04-04-2026)
WIERDEN - De eerste editie van Eurojump Wierden van 2026 zit er weer op. Roderick van den Engh besliste de rubriek over 1,30 meter met twee fasen in... (31-03-2026)
Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)