Steven Veldhuis prima op dreef

MARIENHEEM - Steven Veldhuis was dinsdag prima op dreef tijdens de invitatiewedstrijden in manege Bartels in Marienheem. De Haaksbergenaar won twee rubrieken en haalde nog diverse andere prijzen op. Veldhuis was de sterkste in de klasse ZZ met barrage, waarin hij met Adonis en Waletta zelfs de eerste twee plaatsen bezette. In de rubriek over 1,40 meter met barrage bleef hij met Waletta als enige in beide ritten foutloos.

"Het was leuk", oordeelde Steven Veldhuis over zijn succesvolle optredens in Marienheem. "Het was een soort oefenwedstrijd, heel geschikt om lekker met je paarden te trainen. En als er dan ook nog te winnen valt, is het helemaal mooi. Het was vooral goed om te zien dat Walette prima sprong." De negenjarige Lupicor is zijn troef voor internationale wedstrijden. "Zeker omdat Gorssel afgelopen weekeinde niet doorging, was het prettig in Marienheem te kunnen rijden. Hopelijk is ook de bodem in Luttenberg goed. In veel hallen wil die in de winter nog wel eens hard zijn."

Achter Veldhuis legde Sjaak Sleiderink in de klasse Z met barrage op BMC Laksha de Breve beslag op de derde plaats. Gerben Morsink met Carthino en Hilde Woudstra met Titania namen de plekken vier en vijf voor hun rekening.

Morsink eindigde met Faitfull achter Steven Veldhuis als tweede in het 1,40 meter-springen met barrage. De Beuninger maakte een springfout in de extra rondgang. Pim Mulder was met Zoly de snelste vierfouter in het basisparcours. Morsink was de enige starter die aan de start kwam in de rubriek over 1,40 meter op tijd. Hij nam alle hindernissen vlekkeloos.

Frank Buitenhuis troefde de concurrentie af in de klasse Z met barrage. Pim Mulder moest met Amigo genoegen nemen met de tweede stek en bezette met Amerigo's Amigo ook de derde plaats. Annelies Vorsselmans werd vierde met Eurocommerce Dakota en Steven Veldhuis vijfde met Amimolga.

Thijmen Bourgondien zette met Armani de Z-rubriek tegen de klok naar zijn hand. Henri Stegeman bleef met Abitibi Blues het dichtst in zijn buurt. Steven Veldhuis reed met drie paarden - Adinka, Giuliana Fairy V en Agossi - naar de posities drie tot en met vijf.

Foto Steven Veldhuis van www.fototrailer.nl 

Meer Springen

TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)
KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)