TWEE ZEGES VOOR RUITER UIT HAAKSBERGEN BIJ JUMPING INDOOR LUTTENBERG

Stef Veldhuis grote man in Luttenberg

Stef Veldhuis met Myrbalia.

LUTTENBERG – Stef Veldhuis was vrijdag de grote man op de slotdag van Jumping Indoor Luttenberg. De Haaksbergenaar won zowel de rubriek over 1,30 als die over 1,35 meter met twee fasen.

Met Myrbalia O troefde Veldhuis in de strijd om de zege over 1,35 meter Vasco Campana af, die met J-Kilermo als tweede eindigde. De volgende posities waren voor achtereenvolgens Tibo Hendickx met Incredible Z, Pim Mulder met Caracas Z en Melody Matheson met Kentucky Balia NL.

De wedstrijd met vijf centimeter lagere hindernissen besliste Stef Veldhuis in zijn voordeel op Bugs Bunny Z. In die rubriek volgden Jaimy-Lee Rudze met Naiky-Karla en Nina Houtzager met Earth Fire Z als tweede en derde. Nano Healy met Quickstep VDB en Bjorn Egberink met Madeleine de Ravelstsempion maakten het eerste vijftal vol.

Frank Buitenhuis een en twee
Frank Buitenhuis ging woensdag op Lunar met de eerste prijs aan de haal na de rubriek over 1,35 meter met twee fasen. Iris Hakvoort met Ducci van ’t Atihof SL Z, Pim Mulder met Caracas Z, Lianne Mars met Mocca van de Marshoeve en Conan Wright met Minerva M completeerden de top vijf.

Over 1,30 meter met twee fasen was Hilde Veenstra met Infinity de sterkste. Dit keer moest Frank Buitenhuis genoegen nemen met de tweede plek op Madonna, terwijl Veenstra ook nog eens de derde plek opeiste met Gideon DLS. Achter Ellen Zwijnenberg met N. Special de Muze werd Jordy Wilken vijfde met Zaragoza.

Berber Dijkman
De toprubriek over 1,40 meter met barrage werd een prooi voor Berber Dijkman met Imoya Dice, voor Pim Mulder met  Dunaghmore, Hilde Veenstra met Gideon DLS, Jan Vos met Jaleida V3 en Hanneke Mulderij met Gallardo CSI.

De overwinningen over 1,20 meter gingen in Luttenberg naar Albard Kidding met Notorious, Tessa Delger met Orlando N, Iris Hakvoort met Lady Linde Tarpania en Danny Schaper met Nandorado JJ. Over 1,10 meter waren de zeges voor Simone van Schooten met Zento, Sari Braakman met Dalosia J, Noud Schaper met Nicole van de Woesteneinde en Chantal Vos met Nykarla J. In de rubrieken op stijl over 1,00 meter waren de meeste punten voor achtereenvolgens Hanna Heetkamp met Perfect (82,5), Laura Slager met Ottens (85,5) en Esmé Ekkelkamp met Odano (87,5).

Meer Springen

Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)