Sjaak Sleiderink weer niet te kloppen

SAASVELD - Sjaak Sleiderink was woensdag weer eens niet te kloppen. Met BMC Angel Rose realiseerde hij de snelste tijd in de klassen Z/ZZ in handicap tijdens Indoor Saasveld. De Denekamper had 38,85 seconde nodig voor het tweede deel van het twee fasenparcours. In een wedstrijd, waarin dubbele prijzen te verdelen waren, greep Remco Been met Volvo's La Matinee de andere eerste plaats in 40,37 seconde.

De tweede plekken waren voor Rob Schipper met Cnut (40,60) en Lindy Stuivenberg met Candyman (42,01). Nuri Dijks met Zilversprings en Ben Schröder met BMC v. Alba R eisten de derde posities voor zich op.

Een dag eerder triomfeerde Sarah Koppelman met Valeur (v. Lux) in de snelste tijd van de dag in de klasse L. In 35,52 seconde liet ze de concurrentie in groep 5 volstrekt kansloos. Pieternel Kerbert met Abke (38,77) en Mark Dijkstra met Arwen RS (41,79) bleven als enigen net als zij eveneens foutloos, maar konden het hoge tempo van de Haaksbergse over het klassieke traject niet bijbenen.

Lindy Stuivenberg voegde weer een zege aan haar erelijst toe, door met Zo Cool groep 4 op haar naam te schrijven. Ze was meer dan twee secpnden rapper dan nummer twee Erwin Rietberg en meer dan drie tellen sneller dan Harrie Wiering met Hemmelhorst Hercules.

Nicole Mensink was maandag met Black Rose de beste in groep 3 van de klasse B. Met 48 stijlpunten ging ze Danique Munsterhuis met Munsterhuis Sportcars Maserati (45,5) en Chris Hagenvoort met Ralome (45) vooraf.

Op de foto Sjaak Sleiderink met BMC Angel Rose en leermeester Jeroen Dubbeldam (foto Marcel Hubers)

UITSLAG

Meer Springen

DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)