NA ZEGE IN KWALIFICATIE BIJ CSI DE PEELBERGEN

Sjaak Sleiderink derde in Grote Prijs

KRONENBERG – Sjaak Sleiderink sloot zondag een goed weekend op het hippisch centrum De Peelbergen in Kronenberg af met een fraaie derde plaats in de Grote Prijs van het CSI** over 1,45 meter. Met zijn tienjarige vosruin Ivan R (v. Apple Juice x Sam R) reed de Denekamper in de barrage naar een tijd van 43,33 seconde. Daarmee moest hij buigen voor de Braziliaan Marlon Moddo Zanotelli op Isabeau de Lauby (54,54) en nummer twee Michael Greeve met Turbo Z. Sleiderink verdiende met zijn derde positie 3750 euro. Gert-Jan Bruggink eindigde met de schimmelruin Casparo (v. Calato) als negende na een springfout in de extra omloop.

Sjaak Sleiderink zorgde vrijdag tijdens een van zijn laatste optredens in dienst van de BWG Stables ook al voor een fraai succes. De Denekamper schreef met de tienjarige bruine ruin Astakkato (v. Stakkato x Gloster) tijdens het CSI De Peelbergen de rankingproef over 1,45 meter met barrage, tevens kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs, op zijn naam. Hij verdiende daarmee een bedrag van 6175 euro.Sleiderink was met zijn tijd van 32,89 seconde aanzienlijk sneller dan zijn naaste concurrenten. Achter de Ier Anthony Condon, die 34,78 nodig had, reed Gert-Jan Bruggink met zijn tienjarige schimmelruin Casparo  (v. Calato x Marome NW) naar de derde plaats in 34,97 seconde. Dat leverde de ruiter uit De Lutte een premie van 3705 euro op.

Gert-Jan Bruyggink werd zondag tweede in de rubriek over 1,35 meter met barrage op de rug van de achtjarige bruine ruin Floris (v. Vampire). Hij weas wel bijna vier seconden langzamer dan de superieure winnaar Michael Greeve met Big Star.

Vincent Geerink reed met de vijfjarige schimmelruin naar de achtste plaats in een proef over twee fasen (1,15 meter) voor het CSI*.

Meer Springen

VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)