Schröder klopt Schuttert in Olst

OLST - Gerco Schröder bleef tijdens het indoorconcours van de Steffenruiters uit Raalte de klasse Z op zijn naam. Met Eurocommerce Zagreb (foto) legde de Tubbergenaar in manege Tiebot in Olst de barrage af in 38,58 seconde en daarmee klopte hij Hendrik Jan Schuttert met Zalsa (39,23) vrij ruim. Hans van der Kolk volgde als nummer drie met Freddy van het Scheefkasteel (39,42). 

Anne-Liza Makkinga eindigde met Tolan R als derde in de klasse ZZ na een springfout in het basistraject. In de barrage klopte Marco Brinkman met Gmb Amadeus (42,92) zijn enige concurrent Carlos de Mollimedo met Clintissima (43,37).

Steven Veldhuis zette de klasse M naar zijn hand met Cartoon. De Haaksbergenaar was ruim een seconde sneller dan Liseth Vetker met Courweis. Jan Gohn werd derde met Esy Boy van de Doornhaag.

Judith Vetker legde twee keer beslag op de tweede plaats in de rubrieken voor de klasse L. Zaterdag moest de met Bariloche Sanne de Boer met Zenith voorrang verlenen. Angela van Lies pakte met Wilderoos de derde plek. Met Comtessa werd Judith ook zondag tweede, nu achter Ilse Disselhof met Madam en voor Jan Diepman met Belle.

In de klasse B gingen de meeste stijlpunten (56)naar Sharon Beusink met Cytinka. Lilian Lehe met Champignion (54) en Marissa Kamphuis (52) nestelden zich op de plekken twee en drie in groep 1. Lilian Lehe was met Herdd N wel de sterkste in groep 2 (53), waarin Dianne Tijmes met Apache (52) en Paula Doorneveld met Air Nike Z (50) tweede en derde werden.

Foto Gerco Schröder met Eurocommerce Zagreb van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)