Rolex nieuwe sponsor Jeroen Dubbeldam

WEERSELO - Het toonaangevende Zwitserse horlogemerk Rolex is de nieuwe sponsor van regerend wereld- en Europees kampioen Jeroen Dubbeldam. De Olympisch kampioen van Sydney in 2000 sluit zich daarmee aan bij de selecte groep van Rolex Testimonees, topsporters die het merk promoten. Dubbeldam heeft grote waardering voor Rolex dat al meer dan een halve eeuw wereldwijd de toonaangevende hippische evenementen ondersteunt.

“De support door het wereldmerk Rolex voelt als een geweldige erkenning. Van jongs af aan identificeerde ik Rolex met de hoogste kwaliteit. Voeg daaraan toe de langdurige steun van Rolex aan de toonaangevende paardensport evenementen in de wereld en de stijlvolle wijze waarop dat gebeurt maakt Rolex voor mij zeer bijzonder. Ik hoop daaraan verder te kunnen bijdragen”, aldus Dubbeldam, die deze dagen in het Zweedse Falsterbo met SFN Zenith SFN probeert zijn Olympische startbewijs voor Rio de Janeiro te verdienen.

Rolex is onder meer hoofdsponsor van de hippische topevenementen CHIO Aken (Duitsland), Spruce Meadows Masters (Canada), CHI Genève (Zwitserland) en Indoor Brabant in ’s-Hertogenbosch.

Imposante erelijst
Jeroen Dubbeldam is, na de Duitse springruiter Hans Günter Winkler in de jaren vijftig van de vorige eeuw, pas de tweede ruiter ter wereld ooit die de Olympische, de wereld- en de Europese titel heeft gewonnen. Na het winnen van de Olympische titel in Sydney, won Jeroen een gouden medaille tijdens de wereld- en Europese kampioenschapen in 2014 en 2015. Hij won toen ook het teamgoud met het Nederlandse springteam. Met de equipe werd hij eerste bij de wereldkampioenschappen in Aken in 2006 en bij de Europese kampioenschappen in Mannheim in 2007. Op de imposante erelijst van Jeroen Dubbeldam staan ook de overwinningen van de twee meest prestigieuze Grote Prijzen ter de wereld, die van Aken en Calgary. 

Foto Jeroen Dubbeldam met SFN Zenith NOP van Dirk Caremans

Meer Springen

DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)