Roelofsen hoofdsponsor Dubbeldam

RAALTE - Olympisch en wereldkampioen Jeroen Dubbeldam hult zich in de kleuren van Roelofsen Horse Trucks en vervoert binnenkort zijn toppaarden in een moderne zeven paards-vrachtwagen met riante living van Jonny Roelofsen. Het bedrijf uit Raalte is hoofdsponsor van Jeroen Dubbeldam geworden voor de komende drie jaar.

Jonny Roelofsen, die de paardensport een warm hart toedraagt en talrijke evenementen sponsort, heeft zijn naam al jaren verbonden aan de KNHS-Roelofsen Jeugd Competitie die dit jaar het 15-jarig jubileum viert, en de Roelofsen Raalte Salland Cup. Ondertussen liep hij met het idee rond om een topruiter te ondersteunen en richtte zich tot Jeroen Dubbeldam.

“Nog voordat hij wereldkampioen werd. De manier waarop Jeroen werkt, is ook onze manier. Het streven naar perfectie, het aandacht geven aan alle details om een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten. Niet goed is geen optie. Buiten dat is Jeroen een heel prettig persoon in de omgang, representatief en communicatief vaardig. Een goede ambassadeur voor ons product. Ik ben trots dat we deze samenwerking aangaan”, vertelt Jonny Roelofsen.

Dubbeldam is er ‘heel erg blij mee’, zoals hij het zelf zegt. “Ik denk dat we in onze wereld het nodige voor elkaar kunnen betekenen. We hebben een goed plan gemaakt en het ziet er heel mooi uit. Het is niet zo dat ik zonder sponsor mijn ding niet kan doen, maar een sponsor die je ondersteunt om topsport te doen geeft wel veel meer rust. Sport is nummer één bij mij op stal, maar dat is wel een heel dure hobby. Dan moet je er teveel dingen bij naast doen om het hele financiële plaatje rond te krijgen. Denk aan handel en ruiters trainen. Dat zal nog wel gebeuren, maar ik hoef er de nadruk niet meer op te leggen. Ik kan me nu weer focussen op de topsport”, vertelt Jeroen Dubbeldam, die zijn vizier gericht heeft op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro 2016.

In oktober kreeg de ruiter al de toezegging van het Springpaarden Fonds Nederland dat zijn succespaard Zenith SFN tot die tijd aangehouden wordt. Dit weekend zijn Jeroen Dubbeldam en zijn partner Annelies Vorsselmans tijdens ICNN Drachten voor het eerst in de ring te zien met de sponsoruitingen van Roelofsen Horse Trucks.

Roelofsen Horse Trucks ontwikkelt tailormade transport solutions. Het gaat om trucks, op maat gemaakt en gebouwd met duurzame materialen met behulp van de modernste technieken en perfecte afwerking. Van basic transport, servicetrucks, race- en rallyauto's tot luxueuze meerpaards trucks.

Zie ook www.roelofsen-raalte.nl en www.staldesjiem.nl

Meer Springen

BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)