MET SCOTCH NAAR ZEGE IN RUBRIEK OVER TWEE FASEN IN DRACHTEN

Robert Vos niet te kloppen

DRACHTEN - Robert Vos (op archieffoto) was donderdag niet te kloppen in de wedstrijd over twee fasen (1,40 meter) in de Medium Tour van Indoor Drachten. Met de achtjarige donkerbruine ruin Scotch (v. Stolzenberg x Escudo) reed de Wierdenaar op fraaie wijze naar de winst. Gert-Jan Bruggink sloot de proef als negende af met de schimmelruin Casparo (v. Calato x Marome).

 

Gerco Schröder kwam met de bruine merrie Glock’s Debalia (v. Numero Uno) uit op de vijfde plek in de wedstrijd over 1,50 meter op tijd. Annelies Vorsselmans werd achtste met de bruine ruin Wilandro 3 (v. Unistar). De zege ging naar Daan van Geel met zijn tienjarige bruine ruin Djam (v. Canturano).

Jessie Wiefferink was met de dertienjarige bruine merrie Apourti (v. Quinar x Columbus) de beste regionale vertegenwoordiger in de Big Tour over twee fasen (1,30 meter) voor het CSI*. Ze hoefde alleen Tessa Hoeksema met Germette E te laten voor gaan. Gert-Jan Bruggink met de bruine ruin Conbalou (v. Conthargos) en Robert Vos met de vosruin Fire D (v. Calvaro Z) vielen op de vierde en zevende plaats eveneens in de prijzen.

Jan Schuttert was met de bruine hengst Gold Finger (v. Carrera VDL) goed voor de tweede plaats op het parcours over twee fasen voor de Small Tour. Alleen Minke Haverkamp met Germeta was de Ommenaar te snel af. Jessie Wiefferink sloot deze rubriek met haar bruine ruin Capsheron (v. Contendros) als vierde af.

 

Meer Springen

»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)