VIERDE IN GROTE PRIJS MET BRUINE RUIN BRIDGETOWN Z

Remco Been op dreef in Oliva

Remco Been met Bridgetown Z op archieffoto

OLIVA – Remco Been sloot zondag twee geslaagde weken tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva prima in stijl af. Met de elfjarige bruine ruin Bridgetown Z (v. Big Star Jr KZ) eindigde hij als vierde in de Grote Prijs over 1,50 meter met barrage.

Zaterdag boekte Been een fraaie overwinning met de negenjarige bruine ruin Jasper (v. Cidane) in de rubriek over 1,40 meter op tijd. Met de ruin was de ruiter uit Wierden vorige week zondag al vierde geworden op een parcours over 1,45 meter met twee fasen. Vrijdag liet de combinatie er een tweede plek op volgen in de rubriek over 1,40 meter op tijd. 

Met zijn topper, de zestienjarige Holland van de Bisschop (v. Heartbreaker) boekte Remco Been zaterdag al een vijfde positie op een parcours over 1,50 meter met barrage. In de Grote Prijs over 1,50 meter van vorige week zondag werd hij bruine hengst tiende na een foutloos basisparcours en twee springfouten in de barrage. Donderdag reed het duo op een traject over 1,35 meter tegen de klok naar de achtste tijd.

Ook met de zevenjarige Lotti B (v. Comme il Faut 5) marcheert Been naar wens. Woensdag stuurde hij de bruine merrie naar de derde plek in de finale van de finale voor zevenjarige paarden over 1,40 meter. Vorige week was de combinatie al goed voor twee vierde plaatsen en een achtste stek.

Met de zesjarige bruine ruin Mercurius (v. Ibolensky) boekte Remco de afgelopen tien dagen vier keer een notering in de top tien bij de zesjarige paarden. Hij werd twee keer vierde, eenmaal vijfde en een keer negende. Met Bridgetown boekte hij vorige week nog een zesde plek over 1,40 meter op tijd.

Meer Springen

»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)