ROB WIEFFERINK HEERST MET TWEE PAARDEN IN KLASSE ZZ

Remco Been meesterlijk in Denekamp

DENEKAMP – Ook tijdens Euregio Indoor Denekamp stond er weer eens geen maat op Remco Been. De Wierdenaar was met Eurocool’s Elstar (v. Duamant de Semilly) een klasse apart bij het Masterspringen op donderdag.

Alleen zijn vroegere stalgenote Britte Wiefferink bleef met Alpha (v. Corland) net als Been ook over 1,55 meter foutloos, maar de jonge amazone was in haar laatste rit wel bijna zeven seconden langzamer dan de tegenwoordig voor de stal van Hank Melse uitkomende ruiter. Bas van der Aa bleef op snelheid het dichtst in de buurt van de winnaar, maar kwam door een springfout op Davinci (v. Arpeggio) niet verder dan de derde plaats. Hij verwees wel Rob Wiefferink met Chrysler naar de vierde en Maikel Vaanholt met Izaro naar de plekken vier en vijf.

Eerste en tweede

Rob Wiefferink boekte woensdag een dubbele zege in de klasse ZZ, door met Geronimo eerste en met Chrysler B tweede te worden. De derde stek was hier voor Thomas Krone met Getway.
Lars Wigger greep de winst in de klasse Z met Foline, waarin hij drie amazones de baas bleef. Caroline Brummelhuis met Grace-Rose, Anne-Lotte Tijhuis met Firanthe en Iris Oude Ophuis met Comme Nikita Z moesten genoegen nemen met de posities twee tot en met vier. Ze werden gevolgd door Vasco Campana, die zowel met Ebalia als met Boa’s Chagall aanzienlijk sneller was dan Lars Wigger maar het door een springfout met beide paarden moest doen met de vijfde en zesde prijs.

Stijn Roelink zette donderdag met Silverstone de klasse M naar zijn hand. Ook Rodeserick van den Engh met Jufferbeek’s Hazelaar en Peter Olthof met Gesina SR hadden het nakijken. Farina Meteling won de klasse L met Isabella BE-ST Z, voor Helmut Koenders met Checkmate K en Bas Oude Nijhuis met Happy.
Een dag eerder was de zege in de klasse M voor Bart Oude Engberink met Guco. Jessie Wiefferink met My Lady 179 en Stijn Roelink met Silverstone bleven fracties van een seconde bij hem achter. 

Ook op zondag was er al gesprongen in manege De Zonnebeek. Tessa Tigcheler won met Miss Dior de spannende klasse L, voor Luc Oude Nijeweme met Shutterfloh en Ruth Borghuis met Chicza. Ivo Busscher werd met Jhacco Berlin door de jury beloond met 77,5 punt in de klasse B en daaraan kon verder niemand tippen. Pernilla Josse met Casalino (75,5) en Theresa Suhr (71) met L’Anouck completeerden de top drie.

Op de bovenste foto wordt Remco Been gefeliciteerd door Susan Wiefferink van de organisatie, onder Rob Wiefferink (links) en Thomas Krone.

Meer Springen

»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)