WIERDENAAR MET BRIDGETOWN STERKSTE OVER 1,45 METER BIJ CH DE WOLDEN

Remco Been laat zich niet kloppen

Foto Remco Been met Bridgetown © Hans Khoe.

ZUIDWOLDE – Remco Been liet zich donderdag tijdens CH De Wolden niet kloppen in de belangrijkste rubriek van de dag over 1,45 meter op tijd met zijn elfjarige bruine hengst Bridgetown Z (v. Big Star Jr Kz).

Hessel Hoekstra bezette de vierde positie met de negen jaar oude bruine ruin Jazz-Men Impressed (v. Marius Claudius). Steven Veldhuis werd zesde met de tienjarige bruine merrie Iregina (v. Kojak) en Conor Drain sloot de proef als tiende af met zijn negenjarige bruine ruin Covehill Archie (v. Diamant de Semilly).

Ook zege Julius Ehinger
Ook Julius Ehinger, stalruiter van Het Oosterbrook, nam een zege voor zijn rekening. De Duitser won in de eerste groep van de rubriek over 1,30 meter met twee fasen op de veertienjarige bruine merrie Borita 2 (v. Boritas). Lars Schröder volgde hem op de voet met de dertienjarige bruine hengst Colando 21 (v. Carthagos). Steven Veldhuis tekende voor de vierde plek met de zevenjarige schimmelmerrie Laconique Dn (v. VDL Zirocco Blue). Hendrik Jan Schuttert finishte als zesde in de tweede groep met de zevenjarige bruine ruin Lucifer (v. Akarad Hero Z).

Matt Garrigan legde in de wedstrijd over 1,40 meter op tijd met de negenjarige schimmelruin Jaguar (v. Corporal VDL) beslag op de vijfde plaats. Willem Greve reed op de even oude bruine hengst Minute Man (v. Vigo d’Arsouilles) naar de tiende stek.

Steven Veldhuis noteerde een derde positie over 1,25 meter met twee fasen voor zesjarige paarden met de bruine ruin Matcho (v. Correct). Jessie Wiefferink werd tweede in de rubriek over 1,20 meter met twee fasen op haar zesjarige bruine merrie Modushi (v. Quasimodo van de Molendreef). Pia-Louise Steggink werd met haar bruine hengst Nelson Pessoa (v. Harley) als vijfde in de uitslag opgenomen na de proef over 1,15 meter op tijd voor vijfjarige paarden. 

Meer Springen

»
AKEN – Voor Hessel Hoekstra verliepen de donderdag en de vrijdag van het CHIO met sterk wisselend succes. De landenwedstrijd leverde de ruiter uit... (04-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)