Regiotitel voor Steven Veldhuis

LUTTENBERG - Steven Veldhuis mocht zich vrijdag als kampioen laten kronen in de klasse Z tijdens de kampioenschappen van de Regio Overijssel in Luttenberg. Als een van de twaalf nullers hield hij met Alimolga de concurrentie van zich af in de barrage met een tijd van 32,89 seconde. Het zilver ging naar Thijmen Bourgondien met Worlddancer, op de voet gevolgd door Vicky Helthuis met Utility. De winst in de klasse ZZ ging naar Pim Mulder met Zoly.

Sjaak Sleiderink kwam met zijn Aberdeen een volle seconde tekort voor de winst en moest genoegen nemen met de tweede plek. Malou Oude Luttikhuis ging er met Oberon 4 met het brons vandoor.

Zaterdag werden de klasse B tot en met M verreden. In de klasse B gewaardeerd op stijl was het een close-finish tussen Leonie Jonkers met Belle B en Tess Krabbe met Check-In. Uiteindelijk ging de winst naar Leonie Jonkers met 113,5 stijlpunten, net een half puntje meer dan Tess Krabbe. Goede derde werd Anouk Zwiers met Balito (110 stijlpunten).

De klasse L werd een prooi voor Hilde Heesink met Wishfull in een tijd van 49,2 seconde. Angela van Lies met Wilderoos tekende voor de tweede plaats in een tijd van 53,5 seconde en Ellen Oude Weernink greep het brons met Zazou in 58,21 seconde.

Ook  in de klasse M was het reservekampioenschap  weggelegd voor de op dreef zijnde Tess Krabbe, ditmaal met Zip Code (57,16). Nu was Bas van de Aa haar kwelgeest. Hij nestelde zich met Goldfeyer nipt voor Krabbe (57,04) op de eerste plek. De derde positie op het podium was voor Susan Booijink met Arona (55.87).

UITSLAG

Meer Springen

»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)