Recordbedragen JumpingTalent Sale

AMSTERDAM – De eerste editie van de Jumping Talent Sale, aan de vooravond van Jumping Amsterdam, mocht woensdag met een gemiddelde opbrengst van € 116.142,85 en een totaalbedrag van ruim €2.4 miljoen euro voor de 21 jonge springpaarden een enorm succes worden genoemd. Veilingtopper was Flyer B (v. Unaniem), die voor € 330.000 werd verkocht aan de Griekse Athina Onassis de Miranda en haar Braziliaanse echtgenoot Doda Alvaro Affonso de Miranda Neto.

Voor Daddy Cool (v.Douglas) werd € 300.000 neergeteld door de Russische amazone Maria Madenova. Dakota (v.Carolus II) ging voor € 210.000 naar Turkije.

In totaal werden tien paarden boven een ton verkocht tijdens de springpaardenveiling van Jeroen Dubbeldam, Wim Schröder, Ben Schröder en Mario Everse. “We wisten natuurlijk dat we een goede selectie paarden hadden en de afgelopen weken werd belangstelling getoond uit de hele wereld”, vertelt initiatiefnemer Jeroen Dubbeldam. “Met dit resultaat zijn we ontzettend tevreden, de paarden komen ook bij geweldige stallen terecht.”

Het eerste veilingitem, een ‘Jumping Amsterdammertje’, ontworpen door Atelier Loeviera, bracht € 4.600 op voor het Emma Kinderziekenhuis AMC. De vijfjarige merrie Farah W (v.Cantos) ging als eerste onder de hamer en vertrok voor € 100.000 naar Zwitserland. De Zangersheide goedgekeurde Ermindo-W (v.Singapore) werd afgeslagen voor € 170.000. Babe WZ (v.Big Star) en Indiana van HD (v.Toulon) veranderden beide voor 150.000 van eigenaar. Foudre F (v.Namelus) ging voor € 130.000 naar de Ierse springruiter Shane Breen.

Kijk voor meer informatie op www.jumpingtalentsale.nl 

Meer Springen

DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra boekte zaterdag met zijn negenjarige bruine hengst VDL Mindset ES (v. Aganix du Seigneur) een prachtige zege in de Grote... (11-04-2026)
Daan Hesselink (25) draait al elf jaar mee Via een zaterdagbaantje kwam hij als 14-jarige terecht op het Concours Hippique Het Twentse Ros. Nu, op... (11-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve is niet van start gegaan in de tweede ronde van de finalestrijd om de Worldcup springen in Forth Worth Texas. Na het... (11-04-2026)
Samen met voorzitter Jos Brinkman en Willem Schepers uit Roden vormt Jeroen van der Kolk het trio parcoursbouwers tijdens het concours van Het... (10-04-2026)
BONHEIDEN – Gert-Jan Bruggink reed donderdag prima in het voorste gelid mee in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* Jumping Bonheiden... (10-04-2026)
FORT WORTH – Willem Greve kende donderdagavond in de Dickies Arena in het Amerikaanse Fort Worth (Texas) als tweede starter in het eerste onderdeel... (09-04-2026)
HAAKSBERGEN – Wesley Mulder en Joanne Wes maakten woensdag de dienst uit in de toprubrieken van de eerste editie van het Sectolin Springen van 2026.... (09-04-2026)
Bart Haselbekke kijkt verlangend uit naar het concours van het Albergse Twentse Ros bij de BWG Stables in Tubbergen. De Wierdenaar beschouwt het... (09-04-2026)