BESTE VIERJARIGE KANE ALGEMEEN RESERVEKAMPIOEN

For Passion grote winnaar vrij springen

SAASVELD – De driejarige goedgekeurde AES-hengst For Passion GPH WM van Wesley Mulder werd vrijdag de grote winnaar van het vrij springen in Saasveld. De zoon van For Pleasure (x Vigo d’Arsouilles x Guidam), gefokt door Elfstedentochticoon Henk Angenent, was met liefst 67 punten voor de juryleden Gerd Sosath en Joop Aaldering de onbetwiste uitblinker tijdens de finale in de Ankerhal.
 

Bij de vierjarigen ging de zege naar de door Gerard Kolbeld gefokte Kane (v. Cornet Obolensky x Zirocco Blue x Chin Chin) van Dirja Veneberg met 64,4 punt, wat tevens goed was voor de titel van algemeen reservekampioen.

Absolute topcijfers
Met een 10 voor galop en zes keer een 9,5 voor techniek, reflexen, vermogen afdruk, instelling en algemene indruk boekte For Passion absolute topcijfers. Volgens jurylid Gerd Sosath beschikt het paard over ónwaarschijnlijk veel overzicht en lossigheid’. Bij de driejarigen eindigde Lissabon (v. Golddigger) van de combinatie Nijhuis (fokker) en Nijenkamp als tweede (64,1) en werd Liverpool TN (v. Grandorado TN) van Team Nijhof derde (63,9).

Kane kreeg bij de vierjarigen een 9,5 voor vermogen en algemene indruk, een 9,2 voor techniek en reflexen en negens voor galop, afdruk en instelling. Hier was de tweede plaats voor de merrie Kyra (v. Casago) van Jan Winkel uit Almelo met 59,7 punt en de derde plek voor Kaltic Ryal (v. Baltic VDL) van Peter Olthof (58,7).

Foto’s Wesley Mulder met For Passion GPH WM (boven) en Dirja Veneberg met Kane © www.fototrailer.nl

Meer Springen

MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)