OOK ZEGES VOOR BENTHE LAMMERTINK EN TIES ROTHSTEGGE BIJ CH ALBERGEN

Pascalle Lienesch beste bij junioren

GEESTEREN – Pascalle Lienesch greep zaterdag overtuigend de overwinning bij de junioren tijdens het CH Albergen van Het Twentse Ros in Geesteren. Op het Evere Maathuis stuurde ze Heurante DD bekwaam over de tot 1,20 meter opgestelde hindernissen en was ze veruit de snelste van de slechts twee foutloze combinaties.

 

De tweede plaats was op 2,5 seconde voor Frederique Broadwith met Das van het Winkelveldeke. Geertje van Aarle moest met Diamond Lady ondanks een veel snellere tijd dan Pascalle Lienesch na een springfout genoegen nemen met de derde plek.

Benthe Lammertink was de snelste in de tweede groep bij de children met Here’s a Million v. L. Elize Velzen met Held en Stefan Mol met I Thermie R52 legden beslag op de volgende prijzen. Britt Schaper was ongenaakbaar in de eerste groep, waarin ze met Heerdestar de rapste van de dag was. Roelof Dolfijn  met Apple werd tweede, de derde stek was voor Noëlle Klokman met Jagossi.

Ook Ties Rothstegge boekte een zege. Met Joey A troefde hij al zijn tegenstanders af in de eerste groep van de klasse L. Ook Sarah Koppelman met Comte de Chombord en Sander Naber met Jayden hadden het nakijken.

De Friese amazone Hanna de Vries was twee keer succesvol. Ze greep de winst in de tweede groep van de klasse L met Numero’s Diamond, voor Kim Zantingh met Caressa Z en werd mety Double Dutch ook nog derde. In de eerste groep van de klasse M bleef ze met Diamantina Lammie Theunissen met High Five nipt voor en finishte Rob Wiefferink als derde.

Marcel Beukers eiste met Ireleva de eerste plaats voor zich op in de tweede groep van de klasse M. Hier waren Roderick van den Engh met Jufferbeek’s Effekan en Geke Prins met Dakar Junior Z goed voor de volgprijzen.

Op archieffoto: Pascalle Lienesch met Haurante DD.

Meer Springen

Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)
KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)
WIERDEN – Wesley ter Harmsel trok donderdag de zege naar zich toe in de toprubriek over 1,40 meter met twee fasen tijdens het meiconcours van De... (08-05-2026)
DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)
MANNHEIM – Twee foutloze ritten van uitblinker Willem Greve met zijn negenjarige voshengst Party in de Hus (v. Kannan) konden niet voorkomen dat... (06-05-2026)
ERMELO – Meike Zwartjens en Thijmen Vos speelden afgelopen weekend hoofdrollen tijdens het CSI2* in Ermelo. Vooral de amazone uit Raalte was op dreef... (04-05-2026)
BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)