Nakomelingen Wiemselbach overtuigen

OUD OOTMARSUM - Met een overwinning en een derde en vierde plaats was Lupicor H-nakomeling Lucy dit weekeinde één van de best presterende paarden tijdens het CSI5 in Balve (Duitsland). In het 1,50 meter liet ze zondagmiddag de complete concurrentie achter zich en mocht zij met haar ruiter Sebastian Karshüning als eerste opstellen tijdens de huldiging.

Op de openingsdag was er een derde plaats in het 1,40 meter-springen en op vrijdag een vierde positie. De Grote Prijs van Balve werd gewonnen door Albert Zoer met Uraguay.

Tijdens het CSI3 in Moskou presteerde een tweede nakomeling van Lupicor H sterk. Lascar 41 behaalde met zijn Russische ruiter Vladimir Tuganov een mooie derde plaats in de rubriek over 1.45 meter. Een overwinning was er voor de voor Litouwen uitkomende Andis Varna. Hij bereed de Libero H-nakomeling Grand Libero. Ook was er voor dit duo een vierde plaats in één van de bijrubrieken.

Liefst drie zonen van Numero Uno namen deel aan het CSIO5 in Sankt Gallen (Zwitserland) en alle drie overtuigden ze. Urgent (Numero Uno x Julio Marinier) presteert zeer constant onder zijn ruiter Steve Guerdat. Na vele overwinningen in onder meer Jerez de la Frontera, La Baule en Neuendorf liet Urgent ook in Sankt Gallen de voltallige concurrentie achter zich. In een 1.45 meterrubriek met een prijzenpot van maar liefst 60.000 euro waren Steve Guerdat en Urgent niet te verslaan. Ook op de eerste dag presteerde dit duo sterk, met een mooie vierde plaats in de openingsproef.
Ook HBC Tamino was van de partij in St. Gallen. Met zijn vaste ruiter Marc Houtzager behaalde hij meerdere mooie klasseringen. In het 1,50 meter op de eerste dag was er een keurige vijfde plaats voor Tamino en zaterdag mocht hij zich als vierde opstellen.
Een overtuigend springende Tyson (foto, Numero Uno x Voltaire) behaalde onder Leon Thijssen een zevende plaats in de Grote Prijs van St. Gallen. In een loodzware tweede omloop bleef de combinatie foutloos.

Meer Springen

»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)