Na ’trutje’ Vita nu Flotte Deern

GEESTEREN - Na het ‘mooie trutje’ Vita van Gert-Jan Bruggink op vrijdag in de eerste kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs van Twente, was het zaterdag in de tweede plaatsingsrubriek voor het hoofdnummer de beurt aan Flotte Deern van de Duitse amazone Denise Sulz. Met de twaalfjarige vosmerrie (v. Forsyth x Acord II) was Sulz een halve seconde sneller dan Abdullah Al Sharbatly met de eerder door Gerco Schröder gereden donkerbruine hengst Callahan.

Timothy Hendrix werd keurig derde en bleef Jos Lansink met Zerlin M voor. Knap was ook de vijfde plek van de jonge Lisa Nooren met Sabech d’Ha. Jeroen Dubbeldam reed met de twaalfjarige schimmelhengst Quality Time Tn een prima basisomloop en besloot zijn paard niet meer te belasten voor de barrage. Onder anderen Jur Vrieling met VDL Zirocco en Wout-Jan van der Schans met Capetown lieten de extra rondgang eveneens aan zich voorbij gaan.

John Whitaker zegevierde in de rubriek over twee fasen in de Medium Tour van de Golden League. Met Woulon klopte hij Gert-Jan Bruggink met de eerder genoemde Vita met een marge van 0,24 seconde. Patrick Lemmen eiste de derde plek op met Chinzana van de Helle en Wout-Jan van der Schans met Zorro de vierde. Lisa Nooren werd hier zevende met Flying Saucer des Umbaranas.

Nooren, het grootste talent van het land, deed ook in de rubriek voor jonge paarden prima van voren mee. Met Centora de Wally legde ze beslag op de derde positive in de wedstrijd over twee fasen. Alleen Ashlee Bond met Klaus en Katharina Offel met Lord Larry waren haar de baas. Ook Jur Vrieling met Dollards Dylan (vierde), Angelique Hoorn met Corado S (zevende) en Willem Greve met Deen (achtste) eindigden bij de eerste tien.

Voor uitslagen, zie www.csitwente.nl

Meer Springen

»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)