NIJVERDALSE PAKT HOOFDPRIJS IN KLASSEZ/ZZ IN AMBT-DELDEN

Melissa Maatkamp is de baas

AMBT DELDEN – Melissa Maatkamp was vrijdag de baas in de klasse Z/ZZ tijdens het concours van De Zeven Buurtschappen in Ambt-Delden. Met haar dertienjarige merrie Celvana (v. Veron x Indoctro) klopte ze een legertje medefavorieten ruimschoots op tijd.
 

Net als tijdens de Derby van de Almelose Ruiterdagen van 2018 (zie foto) was de Nijverdalse opnieuw de grote plaaggeest voor Bas van der Aa. De Albergenaar moest net als toen zijn meerdere erkennen in Maatkamp, maar eindigde met Haraminka P op 2,71 seconde wel als tweede en met Isla Ibiza ook nog eens als derde. Peter Olthof sloot als eerste ZZ-ruiters als vierde aan met Hugo, Ties Rothstegge werd vijfde met Chiquitita.

De winnende combinaties in de overige klassen deden dat eveneens met overtuiging. Matthijs Kloppers zegevierde in de klasse M op Dex-star met liefst 4,76 seconde voorsprong op Tom Brinkman met Idara. Ties Rothstegge reed met Ivar KV naar de derde plek.

Joyce Kleinsman bouwde met Heracles in de middagrubriek van de klasse L een voordelige marge op van liefst 7,15 seconde op nummer twee Nathalie Slot met Fabiola. Christa Leeuw finishte met Hamilton als derde. Inde avonduren was Steven Veldhuis met Iregina duidelijk de sterkste. Joël Lustenberger met i-Champ en Sharon Reekers namen de tweede en derde plaats voor hun rekening.

Charéna Zandbergen veroverde na haar foutloze rit met Iregina Elton de meeste stijlpunten in de klasse B (82,5). Joost Luttikhuis kwam met Cassidy (80) redelijk in de buurt), Nikki Huuskes met Cassolar Z en Joost Luttikhuis met Jax BS deelden de derde positie (beiden 77).

Meer Springen

»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)