Masterspringen voor Katherine Walsh

GEESTEREN - Katherine Walsh verzekerde zich zondag tijdens het concours hippique van de Sint Jorisruiters met Peanut van de winst bij het Masterspringen. Ze klopte in de afsluitende afvalwedstrijd twee clubgenoten van de organiserende vereniging, Eric ten Cate met Bleu Sky en Ben Schröder met Cayetona. Stalruiter Jesper Romp van de BWG Stables werd vierde met Siec Adios, voor Remco Beenmet Thoran en een vierde Jorisruiter, Liza Tiebot met At Last. 

Jesper Romp triomfeerde met Arizona in de finale van de klasse M. Hij versloeg Tuler McKee mert Dh's Ceniki, Iris Oude Ophuis met Cappachio en Susan Bevelsborg met Chopard, die eveneens foutloos bleven.

Lisa Everts was in de eindstrijd van de klasse L veruit de snelste nulfouter met Chivas van Spalbeek Z. Rob Schipper was de enige die net als zij geen balk liet vallen, maar leverde met Sex in the Air wel bijna drie seconden in. Yvet Oude Hendriksman met Olinda en Jan Weersink met Denver waren wel sneller dan de Enschedese, maar maakten ook een springfout.

Eerder op de dag had Remco Been met Cunera al een klassiek parcours in de klasse L op zijn naam gebracht. Ook toen eindigden Everts (tweede) en Schipper (derde) al bij de eersten.

Ties Rothstegge won in de klasse B met Just Banette Jk. Hij kreeg 88 stijlpunten en was daarmee ook Thijs Boerman met Phg's Bengel (85,5) en Marit Braamhaar met Darcoloma S (83,5) de baas. 

Foto Katherine Walsh met Peanut van www.fototrailer.nl     

Meer Springen

»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)