Mareille van Geel derde over twee fasen

VALENCIA – Mareille van Geel-Schröder reed donderdag met Chakato (v. Ukato x Corland) naar een verdienstelijke derde plaats in de zware twee fasenrubriek over 1,45 meter tijdens de internationale springwedstrijden in Valencia. Ben Schröder stuurde daarin Lu Lu naar de negende stek.
In wedstrijden over 1,40 meter werd Dominique Roelofsen Gioia van het Neerenbosch tiende in de rubriek op tijd en Bart Haselbekke met Iwan R negende over twee fasen.

De Wierdenaar pakte ook nog een vierde prijs, met Luziana over twee fasen bij de vijfjarige paarden (1,20 meter). Bij het twee fasenspringen voor de zesjarige paarden over 1,30 meter eindigden Jeanette Corbeek met Enzi Ferrari en Henri Stegeman met Endeavour direct na elkaar als zesde en zevende.

Woensdag sloot Daan van Geel de finale voor zevenjarige paarden met Dy Zento als vijfde af en de eindstrijd bij de zesjarigen met Escobar als vierde. In die laatste wedstrijd werd hij op de voet gevolgd door echtgenote Mareille met Enjoy. Henri Stegeman was met Fleur goed voor de negende plek in de finale bij de vijfjarige paarden.

Tijdens de inloopwedstrijden op dinsdag waren Bart Haselbekke met Iwan R en Mareille van Geel met Don Diego goed voor foutloze ritten bij de zevenjarige paarden. Dat lukte Daan van Geel (met Escobar en Evito), Jesper Romp met Evert, Hilde Woudstra met El Nino en Jeanette Corbeek met Enzi Ferrari bij de zesjarige paarden en Bart Haselbekke met Luziana bij de vijfjarigen eveneens.

Meer Springen

Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)