CONOR DRAIN EN REMCO BEEN PAKKEN EEN ZEGE OP SLOTDAG JUMPING DE ACHTERHOEK

Lennard de Boer tweede in Grote Prijs

VRAGENDER – Lennard de Boer (foto) moest zondag genoegen nemen met de tweede plek in de afsluitende Grote Prijs tijdens Jumping De Achterhoek. Met de tienjarige bruine ruin Dento (v. Zento) kon ook de stalruiter van BMG Stables niet op tegen de superieure Duitse Kendra Claricia Brinkop met haar donkerbruine merrie Caramia.

Sander Geerink sloot de hoofdrubriek met zijn negenjarige vosmerrie Donner IK (v. Deauville v. TL) als vijfde af. Gerco Schroder was de negende en laatste foutloze deelnemer in de barrage met Glock’s Dobelensky (v. Cornet Obolensky). Steven Veldhuis met El Clarimo, Pia-Luise Aufrecht met Cindy (beiden met twee springfouten) en Robert Vos met Diabeau (14) haalden wel de extra omloop, waarvoor liefst twintig combinaties liefst plaatsten, maar ze moesten in deze volgorde tevreden zijn met de plakken zeventien tot en met negentien.

Conor Drain en Remco Been boekten op de slotdag wel een zege. Drain won de finale van de Small Tour over 1,35 meter met zijn acht jaar oude bruine hengst Fielmaster (v. Numero Uno). Frank Schuttert finishte als zevende met de achtjarige vosreuin Kynai van den Hengstenpoel (v. Epleaser van ’t Heike).
Been zegevierde in de proef over 1,35 meter op tijd met de negenjarige bruine ruin Eurocool’s Apple (v. Canturano).

Zie ook www.jumpingdeachterhoek.nl

Meer Springen

Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)