Kirsten Rikkert onderstreept vorm

VEENINGEN - Kirsten Rikkert onderstreepte donderdag in Veeningen nog maar eens dat ze momenteel in puike vorm verkeert. Met de tienjarige bruine ruin Ugano (v. Emilion x Indoctro) greep ze in de eerste kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs een van de derde prijzen in het veld van liefst 125 starters tijdens CH De Wolden. In de wedstrijd over 1,40 meter bleef de Enterse ook in de barrage foutloos.

Snelste deelnemer was de nummer twee van het laatste WK, Abdullah Al Sharbatly uit Saoedie-Arabië met Seldan di Campalto. Albert Voorn mocht eveneens een eerste prijs afhalen. Hij realiseerde de tweede tijd met Tobalio, in het verleden succesvol onder het zadel bij Tom Brinkman. Willy van der Ham pakte een van de achtste prijzen met Aragon, Frank Schuttert werd gedeeld negende met Winchester en Tom Brinkman een van de nummers tien met Karst.

Chantal Regter met Willowy en Annet Willems met Tadette werden gedeeld vijfde in de rubriek over 1,30 meter voor de Medium Tour. Fred van Straaten noteerde een negende positie met Zabelle S. Andres Rodriguez uit Venezuela was de snelste met Quintina. 

Ook Sander Geerink begon het concours in Veeningen goed. Met Whasington eindigde de ruiter uit Gelselaar donderdag als tweede in een rubriek over 1,20 op tijd. Geerink hoefde alleen te buigen voor een weer eens superieure Dennis van den Brink, die Valente naar de zege stuurde. In de door Bert-Jan Zuidema met Zepp gewonnen openingsrubriek over twee fasen (1,25/1,30 meter) werd Sander Geerink zesde met Robinson.

In de klasse over 1,20 meter finishte Judith Vetker met Vick Weis als vijfde en Chantal Regter met Pirate's Choice als zevende. Ook Kim Bekhuis met Beekzijde's Disturbia (veertiende), Chantal Steggink met Zupertoff Boogie Woogie (18), Thijmen Bourgondien met Armani (19) en Hilde Woudstra met Adios (20) behoorden tot de snelste twintig foutlozen.

In de klasse over twee fasen klasseerden behalve Sander Geerink met zijn zesjarige vosruin Robinson (v. Rubert R) ook Vincent Geerink met Armaon  (12), Frank Schuttert met Arc de Triomphe en Isabelle van Straaten met Zeuchelle (gedeeld 14) zich in de top twintig.

Meer Springen

»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)
»
MARTOFTE – Mart IJland boekte donderdag een mooie zege tijdens het concours in het Deense Martofte. Met de tienjarige bruine ruin Phenix van de... (25-05-2025)