Kirsten Rikkert niet te stuiten

WIERDEN – Kirsten Rikkert en haar vijftienjarige bruine ruin Sorrento (v. Kingston x Faram) verkeren in puike vorm. Tijdens Indoor Wierden voor junioren en young riders waren ze al goed voor een tweede plek en grepen ze net een keer naast een overwinning omdat ze met de snelste tijd ook een springfout maakten. In de eerste kwalificatie voor de finale van de Medium Tour was de combinatie op de eerste dag van het CSI2 wel de beste.

Op het parcours over 1,35 meter was de amazone uit Enter niet te stuiten. Ze was ruim anderhalve seconde sneller dan George Whitaker met Willetton en Remco Been met Umen Ulady.

“Mooi toch, als je zo aan het CSI2 kunt beginnen?”, reageerde Kirsten Rikkert op haar knappe triomf in de barrage. Sorrento doet het goed. Hij draait kort en gemakkelijk en denkt met je mee. Hij doet altijd zijn best en is van zichzelf snel. Met Sorrento heb ik het meest gewonnen. Hij doet het simpel.”
Omdat ze tegenwoordig de beschikking heeft over Another Pleasure, vraagt ze van Sorrento niet het uiterste. “Maar hij heeft al bewezen dat aan te kunnen.”

Pim Mulder eindigde als vierde met Blizzerd, gevolgd door Dennis van den Brink met Belledorade en Bart Haselbekke met Qualif du Thurin.

Joe Whitaker won de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van Wierden op zaterdag. Met Lola troefde hij Doron Kuipers met W Delta Mossel Jantje en Karim El Zoghby met Colour Girl af. Pia-Luise Aufrecht reed Carolin naar de vijfde positie. Ben Schröder met Urban Hero (zesde), Willem Greve met Avion (achtste) en Harrie Wiering met World Wide (negende) reden eveneens naar een plek bij de beste tien.

Meer Springen

»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)