BEIDEN SLUITEN NATIONAAL IICH GRONINGEN AF MET TWEE POSITIES IN TOP VIJF

Jesse Berkers en Joanne Wes op dreef

Jesse Berkers met Oklahoma Vg.

GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties. Beiden belandden op de slotdag twee keer in de top vijf.

De jonge ruiter uit Lattrop finishte met Oklahoma Vg als tweede in de finale van de klasse over 1,30 meter en sloot de eindstrijd over 1,35 meter met Cornets Pleasure als vijfde af. In de rubriek progressief over 1,35 meter mocht Joanne Wes de vierde en vijfde prijs afhalen na haar optredens met respectievelijk Koh-I-Noor en De Reygers Mory. 

Roderick van den Engh
Roderick van den Engh, winnaar van de Twente Cup, eiste met Olivier H de vijfde plaats op in de progressieve wedstrijd over 1,30 meter. Wesley ter Harmsel bezette vrijdag op Maximiliau S der Eerste de tweede positie achter Jur Vrieling met Don Corleone.

Jordy Wilken mocht zich een week eerder met Excellence laten huldigen als winnaar van de wedstrijd over 1,20 meter op tijd van zaterdag. Afgelopen vrijdag sloot Pernilla Josse met Miss Pandora Z eenzelfde proef met Miss Pandora Z als derde af.

Bijna niet te kloppen
Lisa Schröder liet ook in Groningen weer zien met Mama Mia Picobello een bijna niet te kloppen combinatie te vormen. De Tubbergse zegevierde zaterdag op superieure wijze over 1,10 meter met barrage, waarin Sophie Paus met Davina P goed was voor de derde prijs. Zondag was ze ook over twee fasen de sterkste van het hele veld. In de grote finale ging ze niet meer van start.
Lotte Paus werd met Di Maria derde in de kleine finale op tijd. 

Meer Springen

WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)