MET INVESTMENT IN GORLA MINORE OVER 1,50 METER MET TWEE FASEN

Jeroen Dubbeldam knap tweede

Foto Jeroen Dubbeldam met Investment © Ashley Claus

Jeroen Dubbeldam was vrijdag prima op dreef tijdens het CSI in het Italiaanse Gorla Minore. Met de tienjarige donkere voshengst Investment (v. Kannan) reed de Weerseloër naar een knappe tweede plaats in de rubriek over 1,50 meter met twee fasen.

Alleen Michael Jung bleef met Fischerchelsea Dubbeldam de baas. Jodie Hall McAteer werd zesde met Hardess, Annelies Vorsselmans zevende met Kurly van de Gorten.

Hessel Hoekstra
Hessel Hoekstra bezette met de merrie Famariloma de derde positie in een wedstrijd over 1,35 meter op tijd. Hoekstra was donderdag al goed voor drie noteringen in de top tien. Met Cagaro werd hij zevende over 1,45 meter op tijd en met Famariloma achtste over 1,35 meter met twee fasen. Zijn  beste klassering boekte de Lelystedeling van Stal Wiefferink over 1,30 meter op tijd voor zevenjarige paarden, waarin hij met VDL Legodermus tweede werd.

Gerco Schröder liet dinsdag met de merrie Ludivine (v. Godino) een tweede plek noteren in de rubriek over 1,35 meter voor zevenjarige paarden tijdens de Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. Met de merrie Lorona (v. Grand Slam) werd hij zevende. Stalgenote Zoe Osterhoff boekte donderdag een vijfde plek met Djinn de Riverland op een parcours over 1,40 meter op tijd. Bart Haselbekke werd met Jamie zesde in een wedstrijd over 1,30 meter op tijd.  

Jennifer Munsterhuis stuurde donderdag haar elfjarige bruine merrie Hurricane M (v. Verdi TN) naar de negende tijd op een parcours over 1,35 meter in Lier. Vader Jochen Munsterhuis sloot vrijdag de rubriek over 1,10 meter met twee fasen in de Belgische plaats als vierde af met de zesjarige bruine ruin Max (v. Comme il Faut).
 

Meer Springen

»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)