Jeanette Corbeek en Katie-S in vorm

HULSTERLO - Jeanette Corbeek en Katie-S (foto) kunnen het samen prima vinden. Het duo bewees het vrijdag en zaterdag twee keer in Hulsterlo, waar ze tot twee maal toe de sterkste waren in de rubriek over 1,15/1,20 meter voor de Small Tour. Der amazone uit Hengelo voegde er zaterdag met Silk-ka's Forget me Not ook nog een derde plaats aan toe.

Merle Tasche eindigde zaterdag met Wouter als achtste, haar coach Wim Schröder met Winterberg als elfde. Merle Tasche legde vrijdag met Wouter beslag op de twaalfde plaats in de rubriek over twee fasen.

Mareille Schröder stuurde Zelayla zaterdag naar de tweede plek in de rubriek voor zesjarige paarden. Ze hoefde alleen Peter Wylde mety Zidane 26 voorrang te verlenen. Ook Wim Schröder maakte, met Zamoerai, geen fout.

In het twee fasenspringen over 1,40 meter voor de Big Tour werd Mareille Schröder vijfde op Virginia. Hendrik Jan Schuttert sloot het traject als tiende af met Cerona Z. Merle Tasche met La Toya 44 (twaalfde) en Rossela de Simone met Ulysses M2S (veertiende) maakten eveneens geen fouten.

Door een springfout in de barrage kwam Mareille in de finale van de Medium Tour (1,30 meter) met Winston niet verder dan plaats tien. Tom Brinkman en Valesca en Merle Tasche met Cirena Z eindigden met een tijdfoutje als negentiende en 22ste.

Vrijdag was Mareille Schröder met Zalayla al derde geworden in een vergelijkbare rubriek. Tom Brinkman werd toen foutloos veertiende met Zero. Hendrik Jan Schuttert was als vijftiende tweehonderdste seconde langzamer dan Mareille, maar maakte een springfout.

Mareille Schröder mocht met Virginia de zesde prijs ophalen na de rubriek over 1,40 meter tegen de klok. In deze rubriek bleven liefst 42 van de 97 combinaties foutloos. Onder hen waren Rossella de Simone met Ulysses M2S (20ste), Merle Tasche met La Toya (30ste), Tom Brinkman met Tobalio (39ste) en nogmaals Mareille Schröder met Winston (42ste).

In de rubriek voor zevenjarige paarden maakte Hilde Woudstra met Waronetta geen fout. De amazone uit Daarle werd er negende mee. Jeanette Corbeek met Warina (veertiende) en Wim Schröder met Wembley R (zeventiende) lieten beiden een balk vallen.

Meer Springen

»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)