AMAZONE SNELSTE IN ZWAARSTE RUBRIEKEN BIJ MIDWEEKS SPRINGEN IN ANKERHAL

Jasmin Seppälä rapste in Saasveld

Archieffoto Jasmin Seppälä met Jetski EB

SAASVELD – Jasmin Seppälä was woensdag de snelste foutloze deelnemer in de zwaarste rubrieken over twee fasen van Springen Ankerhal Saasveld. In de Ankerhal reed ze met Jetski EB naar een winnende tijd van 36,04 in de klasse ZZ. Dat was 0,02 seconde sneller dat Berber Dijkman, die met One in a Million de klasse Z op haar naam schreef.

Jasmin Seppälä was in de ZZ ruim sneller dan nummer twee Coen van Haarst, die na 37,37 seconde door de finish kwam. Berber Dijkman volgde op iets minder dan een halve tel met Koekoek’s Cornet als derde.

Steven Veldhuis kwam op 1,01 seconde van Dijkman met Incredible WB als tweede over de meet in de klasse Z. Bas van der Aa werd derde met Keniki, Wesley ter Harmsel vierde met Endvot EB en Bart Oude Engberink vijfde met Karinja.

Indy ten Hag
Indy ten Hag was veruit superieur in de eerste wedstrijd van de klasse M. Met Jackpot bleef ze nummer twee Regina Leeuwen op Khaleen liefst 3,22 seconde voor. Steven Veldhuis bezette de derde positie met Laretto en gaf een kleine vier seconden toe op Ten Hag.
Lars Bökkerink zegevierde in de tweede sessie van de klasse M met Helios, waarin hij naaste concurrent Stef Veldhuis met Lyon-Golado ver voor bleef.

In de ochtendrubriek van de klasse L waren de verschillen aanzienlijk minder groot. Regina Leeuwen troefde met Manchester de rest van het veld af, maar Jasmin Seppälä bleef met Zadoc Adelheid niet ver achter. Sander Geerink nam achter zijn Finse vriendin plek drie voor zijn rekening met Monika OA.
Later op de dag was de top drie aanzienlijk rapper. Max Willemsen met Incredible, Stef Veldhuis met Luyon-Colado en Femke Meenhuis vormden in deze volgorde het leidende trio.

De eerste winst in de klasse B was voor Noa Grevinga met Diacontaro PS. Ze veroverde 80 stijlpunten en dat was ook Pia Brinkman met Messi (72,5) en Marloes Bont met Kamille MP (70,5) royaal te machtig. De scores in de tweede proef vielen een stuk hoger uit. Dit keer zegevierde Jojanneke Munsterhuis met Incredible M (82,5), voor Noa Dragt met Coolman (80) en Noor Kuilboer met Watermill Kontent (79,5).

Meer Springen

KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)