STEVEN BESTE OVER 1,45 METER, STEF WINT OVER 1,40 METER IN RIESENBECK

Het duo Veldhuis slaat alweer toe

Steven Veldhuis met Jisborn

RIESENBECK – Vader Steven en  zoon Stef Veldhuis verkeren in puike vorm. Na hun ijzersterke optredens in Wierden, sloegen beiden ook tijdens het CSI2* in het Duitse Riesenbeck alweer hun slag.

Steven Veldhuis zegevierde zaterdag in de rubriek over 1,45 meter met een superieure zege op de negenjarige bruine ruin Jisborn (v. Eldorado van de Zeshoek). Stef won voorafgaand daaraan met zijn achtjarige schimmelmerrie Karolitha (v. London) de proef over 1,40 meter op even overtuigende wijze.

Met Jisborn was Veldhuis senior vrijdag al achtste geworden op een traject over dezelfde hoogte. Op het parcours over 1,30 meter op tijd voor het CIS1* reed hij zaterdag met de zes jaar jonge schimmelhengst Condios CC Z (v. Cornet Obolensky) naar een keurige tweede plek, na vrijdag al vierde te zijn geworden.
Met de ook zesjarige bruine ruin Matcho (v. Connect) werd hij zaterdag vijfde in de klasse voor zes-en zevenjarige paarden.

Caroline Müller bezette de vierde positie in de finale van de lichte Tour van het CSI1* met haar zevenjarige bruine hengst Lord of Farming (v. Balou de Rouet). Jodie Hall McAteer legde beslag op de tiende plek in de rubriek over 1,30 meter op tijd voor het CSI1* met de achtjarige vosmerrie Chica vh Ven Z (v. Comme il Faut).

Meer Springen

»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)