ZEGE VOOR DOOR BEN SCHRÖDER GETRAINDE ENGELSE JODIE HALL MCATEER

Hessel Hoekstra derde in GP Poznan

Foto Hessel Hoekstra met Comthago VDL © Ashley Claus.

POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter met barrage. Met zijn elfjarige bruine hengst Comthago VDL reed Hoekstra naar de derde plaats.

De wedstrijd maakte deel uit van het circuit om de Wereldbeker op drie sterrenniveau.
De overwinning in de hoofdrubriek was voor Jodie Hall McAteer met haar tien jaar oude voshengst Key West. De Engelse keerde na haar verblijf bij de BWG Stables terug naar Engeland, maar volgt -ook online- nog wel trainingen van Ben Schröder. Jodie Hall McAteer eindigde zaterdag als negende in de rubriek over 1,40 met barrage op de achtjarige bruine ruin Topaz Ice Z.

Gerco Schröder finishte na een springfout in de extra omloop als achtste in het hoofdnummer op de negen jaar oude Chactula PS. Op deze vosmerrie reed de Tubbergenaar vrijdag al naar de negende plek in de rubriek over dezelfde hoogte met barrage. 

Matt Garrigan scoorde met de achtjarige ruin Sir Minka Z een achtste prijs in de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen van donderdag.

Meer Springen

VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)